bugün

Suyu israf etmeyin.
masalcı dedem nihattan bir tavsiye vereyim size... çıplak duş almayın meleklerrrr kaçarrrrrrrrr...
gelin beraber duş alalım, su israf olmasın. *
Çavuşu tokatlarken suyu kapatın.
erkekler 31 i kızlarda parmaklamayı abartmasın sonra su parası iyi girecek çünkü.
Duş alan insanın herhangi bir tavsiyeye ihtiyacı olmayacağı için yazarın canının sıkıldığını gösteren başlık.
erkeklere gelsin, genel temizliğinizi yapın, saçlarınız için bitkisel şampuan vücudunuz içinse nivea for men sport.
Boşver hiç girme. Hayatta yapması en zor gelen şey duşa girmek ve duştan çıkmak oldu galiba benim için. Gireceksen de iyi keselen.
(bkz: verecek 100 dolar)
müzik dinleyerek alın. yoksa almayın.
sırtını keseletmek isteyen kızlar bana mesaj atabilir.
Her yerinizi iyi çitileyin.
banyoyu çok batırmayın.
evdekileri takip edin önce onlar girsin duşu ısıtsin sonra siz girin.
Çıkarken yerdeki saçları temizlemeyi unutmayın.
göbek deliğinizi iyi yıkayın.
Kendi kendine sevişircesine vucudunu okşamakdan vazgeç.
Şu an ayrı yazılır. Bütün duş alacaklar, önce bunu bi yere not ediyoruz. Tavsiye olarak da Pazardan alın daha ucuza gelayır.
koçtaş'ta bol çeşit ve uygun fiyatlar var.
Önce saçlarınızı sonra yukarıdan aşağıya vücudunuzu yıkayın.
Üzerinizdeki giysileri çıkarın.
Soğuk sudan hoşlanmıyorsanız suyun ısınmasını beklemeden duş başlığının altına girmeyin, yani ben pek bilmiyorum belki biz orta hallilerde durum böyledir sadece zenginlerde direkt olarak sıcak su da geliyor olabilir.
(bkz: alabilir misin)
Duştan sonra bol bol kahvaltı et çay iç.
Kesinlikle buz gibi suyla almalarıdır. Soğuk suyla alınan duş vücudu dinç tutar, kan dolaşımını hızlandırır. Hatta 19.yüzyillarda ruh hastalarına soğuk su terapisi çok yaygınmış. insanda ruhsal yenileşme de sağlıyor.
güncel Önemli Başlıklar