bugün

onbirinci nesil çaylak yazar. siftahı benden olsun. hoşgelmiştir.
Teşekkürler hoş buldum.. ( burada da mı karakter sayısı sorunu
Eglenceli bir karakterdir.
Tam bir deli olduğunu iddia ediyorum.
Güzel igneliyor yalniz dedigim yazar kişisi.
Hatundur.
Yürümek lazim derseniz yabanci damat ariyor.
Yaklaşık 21 yaşında olup 14 gösteren bir abla.
iyi hoş ama biraz tuhaf yazar.

canı da sıkkın. orası da belli.
11.nesil yazar.

Eski sevgilisine sitem ederken kendine "at" ex aşkının yeni sevgilisine "eşek" benzetmesi yaparak güldürmüştür.

http://m.uludagsozluk.com/e/34082305/

Ek: doktor diyolaaaa. Hayaller doktor seviyeler endüstri meslek lisesi terk. Mezun bile değil bak.
Tek dostu kalemi olan binlerce şiiri olan şair, finans mezunu tıp öğrencisi, vurdumduymaz , gamsız ve bir o kadar duygusal bir akrep burcu. Hayallerinde sadece eğitim , kariyer, daha çok yeni ülke deneyimi , yeni şeyler , alkol - sigara- kopek tutkunu. Aşırıyı kaçmadan hayatı yaşamayı seven yazar.
deli yazar.
hatta çok atarlı giderli yazar.
valla dokunmayın yakar yazar.
can yazar.
Abicanına teşekkür eden yazar.
kilise sarapcisi ve mel mel bakan gibson adlı yazarları politika yüzünden değil, futbol hakkındaki çıkışlarından ötürü sevmediğimi hatırlatmak istediğim değerli yazar. bu yanlış anlamayı da böylece sonlandıralım.
Lütfen izmiri kirletmeden gider misin?
bir adet yazar kişisi.
Bir futbol yüzünden bunca sapığın ahmağın arasından kaliteli yazarları gözden çıkarmak akıl karı değil diye abberline düşünce daveti veren yazardır.
kendisine katiyen katılmasam da saygı duyduğum yazardır. futbol hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü bahsi geçen yazarlara olan nefretimi sürdürürken kendisine de saygılarımı sunarım. iyi günler...
Akşamın iyilik meleği.
Dun gece apandisti patlayip son anda ameliyat ilr hayati kurtulan yazar.
Geçmiş olsun yazari.
Haberlerini aldıkça buradan editlerim. Şu anda gayet iyi durumda.
Yaşamı seven,dolu,çok kafa bir yazar.
candır.
hatta o kadar candır ki; benim için özeldir.

değerlimdir.
severim çok.
kendisi de gayet bilir bunu.
Uykuyu sevmem diyor ama su aralar da deli gibi uyuyan yazarcigim.
Kahve delisi olduğu asikardir.
Gel de sana kahve yapayım. Uykun açılsın.
3 haftalık istirahatten sonra yarın okuluna dönecek olan ayrıca when is was a child a teşekkür eden , iftirasindan dolayı da lucifer e de teessüf eden yazar.
Her zaman yeri ayri olan yazar. Sohbetinden tut, samimiyetine kadar her zaman insani sicak karşılayan, kafa dengiyseniz cok guzel sohbet edebildiginiz ender yazarlardan. Uzakta olmasi onemli degil. O size her türlü ulasir ve muhakkak gırgır yapacak bir sey bulur.
Arada icine kapanır. Arada susar ama geldiginde enerjisinj toplamis doner. O zaman efsane olan yazardir.
Bende yeri her zaman farkli olan yazardir. Seviliyorsun.
nickaltıma girdiği son entry ile aramızdaki sorunları çözdüğümüzü dile getirerek sevindiren yazar.
en nihayetinde elbette muhabbetin dibine vurduğumuz, güldüğümüz, sevdiğimiz zamanlar olmuştur. bunları göz ardı ederek küs kalamazdık(aslında kalırdık da yine iyiliği tuttu galiba * )
şaka bir yana aradaki soğuk rüzgarlar bittiğine göre kaldığımız yerden devam edelim dediğim yazar :D
Takip ettiğim değerli hanımefendidir yalnız biraz fazla mı entry acaba oldu.
(bkz: kale3112) yazarı tam anlamasa da hakkındaki düşünceler için herkese teşekkür eden aynı zamanda nick altına yazılan entryleri eksileyenlere anlam veremeyen , kasıtlı yapılıyorsa çok çocukça olduğunu belirtmek isteyen yazardır.
son zamanlar da muhabbetimizi iyice deliliğe vurdurduğum yazar.

planları ve projeleri bir duysanız delirirsiniz dediğim yazar.
canım duzenli duzensiz yapma böyle şeyler.
bırak bu delilikleri dediğim yazar.
Sözlükte ilk tanıştığım yazar. Kayıt yapar yapmaz pardon sizi takip edebir miyim? Demiştim. O da sormana gerek yok demişti. Şimdi sormanın ne kadar saçma olduğunu anlıyorum. Var olsun sayın yazar.