bugün

genelde doktora gittiğinizde sorarlar soruyu.
hele bir de kadın doguma gittiyseniz. sanki butun kadın doguma gidenler hamile olacak duzenli bir cinsel ilişkisi olacakmış gibi. insanın tuhafına gidiyor once sana ne demek geliyor bir an için ama anlınızda yazmıyor sonuçta soyluyorsunuz mecburen.
sanki var deseniz daha kolay çözeçeklermiş gibi olayı ama hayır dediginizde bir duraksıyorlar hııı şimdi ne olabilir acaba gibisinden bakıyorlar ee yani ben bilseydim gelmezdim herhalde.
sonra ultrasona giriyorsunuz vs...
Küfüre sevk edici bir laftır.
bu zamanda abesle iştikaldir. zamane ilişkilerinin düzensizliğine bakılacak olursa sorulması tuhaftır. genelleme bile yapılabilir bu hususta.
(bkz: düzene baş kaldırmak)
(bkz: ironi) vs (bkz: gerçek)
(bkz: kelime çakallıkları)
(bkz: düzenli ama düzeysiz)
+düzenli bir ilişkiniz var mı?
-evet...haftada 2 kez ilişiyoruz.
-düzenli bir ilişkiniz var mı?
-yok. kopmalar oluyor bazen. ping de yüksek zaten.
kimin sorduğuna bağlı olarak; "olmasını ister misin?" cevabını verebileceğiniz sorudur..
- düzenli bir ilişkiniz var mı?
- ilişki yok ki düzenli olsun.

soruya bak la...

- arabanız hangi renk?
- hangi araba?
başlığı açan yazarın düzenli bir ilişkisinin olmadığını bizlere anlatma fırsatı bulduğu durumdur. doktorda ayıp olmaz, bir bildiği var ki soruyor adam. var dersen ona göre teşhis koyacak, uzak dur bu ara diyecek vs.

tabi ortada hiçbir şey yokken sırf spor olsun diye soran dallamalar da eminim ki vardır. sonuç olarak, bayanlar için cevaplaması zor bir sorudur, bir de dürüst olmak zorunda olmak daha bir zorlaştırır.
güncel Önemli Başlıklar