1. 1.
    mesela zamanında birini çok sevmiş, onun için kendinden feda etmiş insanın o kişi tarafından bütün duygularının ve yaptıklarının içine edilmesi sonucunda çok yara alan daha da çok yara almaktan korkan;
    bu yüzden de duygusal olmadıklarını söyleyerek bir savunma mekanizması geliştiren 'iyi' insanlardır.

bu 'iYi' iNSANLAR ÖMÜRLERi BOYUNCA iYi KALIRLAR; YiNE SEVERLER, YiNE DEĞER VERiRLER FAKAT DAHA AZ BELLi EDEREK KARŞISINDAKiNE..

KENDiLERiNDEN TAViZ VERMEKTEN KAÇINIRLAR. BU YÜZDEN DE DUYGULARINI iNSANLARDAN SAKLAMAYA ÇALIŞIRLAR..

lakin duygusuz, e doğal olarak da duygusal olmayan bir insan olamaz..

(bkz: BEN AĞLAMAM DiYEN iNSAN)
    4 ... sneeze
  2. 2.
    (bkz: ağlamıyorum gözüme toz kaçtı)
    7 -1 ... guzunamca
  3. 3.
    ketum insanlardır. sadece duygusal olduklarını saklamazlar. hissettikleri herşeyi saklamaya çalışırlar. zamanında bütün mutluluklarının heycanlarının içine özenle edilmiş insanlardır. artık hislerini sadece kendi içinde mutlu mesut çevrenin vereceği rahatsızlık olmadan yaşamak isterler.
    6 ... wreker
  4. 4.
    bencil insan diyebiliriz, her duyguyu kendi içinde yaşar kendine saklar, dışarıya ise duygusuz izlenimi verir.

(bkz: ben)
    3 -3 ... fatalrhym
  5. 5.
    aslında duygusallıklarından dolayı toplumun onlarla dalga geçmesinden korkan insanlardır.
    saklamak istemiyorlar belki. ve bu kişiler...da daha fazla konuşamiyciğim...gözüme bişey kaçtı da...
    3 ... female demon
  6. 6.
    duygusal patlamaya en yakın insanlardır.
    2 ... cyqne
  7. 7.
    saygı ve anlayış gösterilmesi gereken insanlardır. zamanında çok kırılmış ve aynı şeyleri bir daha yaşamaktan korkarak, temkinli hareket etmeye çalışmaktadırlar...
    2 ... slientscream
  8. 8.
    sakladıkları şey gözyaşlarıdır. en zayıf noktalarını saklayıp, gurur zırhlarına bürünürler. yara almamak yada yaralamamaktır.
    1 ... taweret
  9. 9.
    gözlerine devamli toz kacan insanlardir, yersen tabi.
    2 -1 ... kapucino
  10. 10.
    balık burcu kişisi değildirler. zira onlar ne yapsa saklayamazlar özlerini.
    2 -2 ... aliceinchains