bugün

duygularıyla hareket eden kadınlar topluluğudur. şöyle naif, duygusal, ağlamayı utanç ya da güçsüzlük saymayan, temiz bir yüreğe sahip olan bir tanesini de allah'tan dilediğim kadınlardır.
kaşar olurlar.
iddia ediyorum duygusal deniken kadınların yüzde 80'i benim kadar duygusal değildir. yüce tanrı sizi inandırsın ki bir soğan soyulurken bile gözlerim yaşarıyor, ağlamaklı oluyorum. o yüzden kimse benim yanımda soğan soymak istemez.
Öff biz duygusal değiliz sizler çok katı kalpli kötü ruhlarsınız. Ne olurdu şu dünyaya balık burcu olarak gelmeseydim?
Yüce Tanrım, lütfen tüm ex’lerimin belasını ver.
Mıy mıy hic cekilmez. Salya sümük ağlanmasından hoşlanmam.
benim de aralarında bulunduğum kadınlar.

daha yoğun hissederler, daha yoğun yasarlar, daha yoğun dusunurler.bunun yanında güvenilir, gerçek, sadık ve içtenlerdir.küçük şeylerden mutlu olmayı bilirler.kıymetlerini bilin onlara küçük süprizler yapın.
koz olarak kullandıkları değil, hakikatli duygusal kadınlar kıymet bilen ve kıymetli kadınlardır aslında. her şeyin başı sağlık önermesine bir s ile başlayan önemli bir şey daha eklemek istiyorum. o da samimiyet. insanlar arası iletişimin direğini oluşturan samimiyet veya samimiyetsizlik. kadınlar naiftirler diye bilinir. naif olanları pamuklara sarılır. ama öyle bir devrin patlama noktasını yaşıyoruz ki her şey koz olarak kullanılıyor. sanmayın ki erkeklerin hepsi odun. hayır yahu. vallahi bizim duygusallığımız daha çocukça. bizim duygusallığımızın samimiyetini de kadınlar bize yüz versin ya da tam tersi erkek adam o kadar ağlamaz da ki yargılar çeliştiriyor. dediğim gibi her şeyin başı samimiyet. ya samimiyetli olan, ya da olmayan. gerisi boş. ha bir de duygusallığı da beni çok üzüyorlar duygusallığından sıyrılarak duygusallığı daha içten merhametle yaşamakta fayda var.
Sevilmesi gereken kadınlardır. Sevgiye,kıymete değer verir. Hayatımıza böyle kadınların girmesi dileğiyle..
Aslan yürekli, merhametli kadındır.
ota b.ka sarıp kin güdemez, affeder, kıyamaz.

Lakin çifteleri pektir, sınırlarını zorlamamak gerekir.
Dünyanın dışına atılmış bir adımdın sen
Ömrümüzse karşılıksız sorulardı hepsi bu
Şu samanyolu hani avuçlarından dökülen
Kum taneleri var ya onlardan birindeyim
Yeni bir yolculuğa çıkıyorum kar yağıyor
Bir aşk tipiye tutuluyor daha ilk dönemeçte
Çocuksun sen sesindeki tipiye tutulduğum.

Duygusal kadın olduğumu belli eden satırlar...
Hassas ,hisleri samimi olan kadındır . duygularını yansıtmaktan çekinmez. Kalbi hassastır ve kırılır .
Dünya hassas insanlar için cehennem .
her zaman kaybedecek kadınlardır.

aklınızı ve kadınlığınızı kullanın.
duygusal kadının ciftesi pek olur.