bugün

Saygı duyulması gereken erkeklerdir. Şair ruhludur, gönül adamıdır onlar.
Çoğu zaman aşkta kaybeder, çünkü kadınlara güçsüz erkek gibi görünürler ve kadınlar güçsüz erkeklere saygı duyup aşık olmaz.
aşkta kaybeder ama kumarda kazanırlar.
Kızlar tarafından pek tercih edilmeyen. Çekingen pek fazla karı kız peşinde koşmayan, koşsa bile sadece yanızlığı giderme peşinde olan erkeklerdir.
altin kadar degerli kalpleri olan, her kadina kalplerini acmayan , duygularini onemseyen erkeklerdir. icinde bulunmaktan gurur duydugum erkeklerdir ayrica.
içine kapanıktır. Çünkü "erkekler ağlamaz", güçlüdür ve güçlü görünmelidir.
Zamanla duygusal olmamayı öğrenirler. Ya da onlara zorla dişi birwyler tarafından öğretilir.
Uzak durulması gerekendir. Başlarken her şey iyi hoş güzel. Lakin zaman geçtikçe isin rengi değişiyor. Duygu yoğunluğunun bir kisiye yüklenmiş olması sorun hele de erkek ise. Dovse sevdiğinden sovse sevdiğinden oluyor. Ayrılmaya kalksaniz ayrı bela. ilişki normal şartlarda bitmiyor. Erkek kişisi uzattıkça uzatiyor. Velhasıl kelam davulun sesi uzaktan hoş gelir, dikkat ediniz efendim.
Duyarlı olmak bu dünyada özellikle türkiye gibi bir ülkede zulüm olabiliyor. Sokakta küçük suriyeliler görüyorum annesinin kucağında daha bebek ve diyorum yazık yani küçücük çocuk. Yanımdaki kız diyor ki suriyeli o. Sonra beyaz türk bir bebek görünce diyor ki bak ne tatlı değil mi.

ikiyüzlü olmamak lazim. insanları sevmiyorum hatta bence gerçekten cehennem diğerleridir ama küçük bir çocuk soğukta sokakta iken suriyeli diye nefretle olmasa da değersiz gibi görülen bir insan iken türk ve beyaz diye bebek seven kız duygusal olacaksa ven duygusal olmayayım mumkunse.
Biraz da olsa kalbi olan erkektir , bunu dışarıya yansıtıp bununla yaşayabilen bir erkek .
maldır. kendimden biliyorum.
kızların; egosunu tatmin etmek için kullandığı, peçete gibi işi bitince attıkları, yüzüne gülüp arkasından konuştukları erkek tipidir.

Duygusal olmayıp, merhametsiz ve acımasız olursanız her kız etrafınızda pervane olur. Etrafınızda dolanmayan kızlar ise sizden yüz bulamadığı için, sizi egosunu tatmin etmek kullanamayacağı için yüzünüze gülmek istemezler. Bu tipler her yüzüne güldüğü insanın da arkasından attığı için kârlı siz çıkarsınız.

Duygusal olmayın.
Kalpleri kırılmaya müsait olan erkeklerdir. Bakmayın bu kadar duygusal olduklarına. Duygusal oldukları kadar güçlüdür onlar. En büyük zaafları karşı cinse kendisinden daha fazla değer vermesi ve çok sevmesidir. Belki de kaybetme sebepleri budur. Ama öyle bir severler ki sizi çok mutlu ederler. Nerde ne zaman nasıl mutlu olacağınızı iyi bilirler.
güncel Önemli Başlıklar