bugün

duygu özaslan sahanda yumurta yaparken sahanda yumurtaya sunny side up dediği için gündem olmuş.

sırf cümle içinde kullanabilmek için kalkıp yımırta kırmadıysa ben de adam değilim.
görsel
Başka bir ülkede doğmuş büyümüş olsa neyse de. Ya Yine de neyse * üzerine çok şey söylemeye gerek yok.
görsel
Şımarıklık mı desem, cahillik mi desem, ne desem bilemedim.
Kınamayın çoluk çocuğunuz benzer maazallah.
iticiliğin bu kadarı. Sen mümkünse türkçe konuşma amk. Sik kadar beyniyle türkçeyi aşağılamaya çalışan, batı özentisi allahın tikisi. Türkiyede türkçe konuşulur. Cümlenin yarısını ingilizce söyleyip araya türkçe kelime sıkıştıran gerizekalılardan nefret ediyorum. " şey yhaa ben bunun türkçesini bilmoyorom ama ohh shit" falan senin olmayan beynini zikeyim. Siktir git amerikada, ingilterede yaşa.
boş ve gereksiz.

belki gündem olurum ayağı.
dile saygisi yoktur arkadas belki de yanindaki arkadas yumurtanin tavada pisirilmesi dese ters ters bakacak niteliktedir dilimizi boyle yapa yapa yitiriyoruz iste.
tanim: yumrutaya sunny side up diyen fenomen bayan.

not:diyecek olan varsa nickin neden ingilizce diye en azindan turkceyi boyle kullanmiyorum.
Afiyet olsun da banane.
kim bu kadın?
Kız Güzel olduğu için dalga geçmeyeceğim paylaşım. Bizde böyle.

Sunny side up’ın türkçesi sahanda yumurta değil. Sahanda yumurta çırpılmış da olabiliyor zira. Sahanda pişmesi kafi. Siz de göz göz yumurtaya sahanda yumurta diyorsunuz özetle. Çok da fark yok.
Benim anlamadığım bir kaç yıl önce en basit markaları bile düzgün okuyamıyordu bu, evet evet ingilizcelerini,şimdi kime neyi kanıtlamaya çalışıyor anlamıyorum sanki bir sürü ülkeden takipçisi olan bir aşçı, vah yavrum.
Olum zaten sunny side up isminden de anlaşılabileceği gibi böyle bir şey değil ki tek göz yani tavaya kırılıp eklenmeden pişirilen yumurta sahanda yumurtaysa karıştırılır yani bi farklı şeyler boş muhabbet.
youtube da görgüsüzce yabancı dil biliyorum ayağı yapacakken, kendi reklamına istemsiz ekstra pr yapmıştır. kutluyorum.
kötü bir reklam yapmış olacakken nurgül yeşilçay’ın ondan daha kötü bir reklam yapmasıyla duygu bir anda yükseldi.
o kim
kardeşim. her orasını burasını açanın adını soyadıyla beraber ezberleyen bi kitle var.
Bazen böyle boş olmak istiyorum bu hayatta, bomboş.
Dışarı salınmadığı için evde bulunan malzemelerle iş çıkarmaya çalıştı kendine,baktı bir yumurta var eh bari beyinsizliğimi de ekleyeyim bombastik etki olsun dedi.
iyi de oldu, mallığıyla reklam yapan birkaç infulusır bokundan biri.
--spoiler--
Duygu Özaslan’ın, 2016 yılında yaptığı bir paylaşımla sunny side up’ın Türkçesini aslında bildiği ortaya çıktı.
--spoiler--

görsel
güncel Önemli Başlıklar