bugün

Ulan o kız bu kız mı dediğim kişi harbiden o kız bu kızmış arkadaş . Ulan çok zayıflamış be çılgın dershane filminde gayet sexi biriydi şimdi bir cacık olmaz bu kızdan diyebilirim .
survivor'daki motivasyonunu nefretten ( takıma karşı anti tavır) alan yarışmacı.

duygu özelinden çıkarılması gereken ders aşırı motivasyonun göt olma riskini yükseltiği olmalı.

illa bir ibret illa bir ders!!

ahaha ne yapayım koyun gibi izlemiyorum survivoru. olan biteni sosyolojik vaka olarak tanımlıyor ve bir sosyal bilimcinin gereksiz ve abartılı bir hassasiyetle, birtakım çıkarımlarda bulunuyorum.

neyse..

acun, artık bir yerde durması gerektiğini gittikçe götüne gittiğin makul bir dille anlatmış olmalı ki kızcağız bir anda naifleşti.
(bkz: Kadın çirkef çıktı rıza baba)
oğluna milyonlar önünde gelin beğenen çirkef kaynanadan bu yana bu tür yarışmaların olmazsa olmazı, bu tür çürük yumurtadan karakterlerin varlık gereğidir ki seyirci çıldıra-delire, küfürlerden küfür beğenip söyleye söyleye programı takip etsin.

bu da bir nevi amme hizmeti. futbol federasyonu, eşeğin bir yerlerine su kaçırıp revaçta ceza olarak maçları seyircisiz oynatmayı belledi belleyeli, kişilerin küfür yoluyla boşalmalarını sağlayıp toplumun ruh sağlığını koruma görevini de acun gibi fedakar gönüllüler üstlendi!

- o reyting yoluyla kanala reklam kazandırıyor, halk sunturlu küfürleri basıp basıp rahatlıyor. kazan-kazan... kaybeden yok!
http://www.sabah.com.tr/G...rvivorda-klibi-ekranlarda
Tamam kendisinde de suc var belki ama mustafa ve bozok denen elemanlar bildigin ergen bebe gibi hareket ediyolar. Bi tane Akil adam olsa kizi yatistiracak bunlar olmayacak.
sürekli herkes bana oynuyor, herkes şöyle falan diye konuşan erkeklere karşı özel bir düşmanlığı olan kadın.
kölesi olunası hatun. survivor dönüşü ayağının altından öpülesi.
(bkz: mustafa ceceli-aman)
ayaklarından öpülesi survivor yarışmacısı.
Eskiden ünlüdür,şimdi gönüllüdür bilmem,kavgası konusu zerre umurumda değil ama çok fena bir kalça yapısı olan yarışmacıdır..

Küçük,selülitsiz ve çıkık bir kalça ile hiç elenmesin dediğimi yarışmacıdır.
Kaşları hariç on numara hatun.
sana tek sözüm var helal olsun. Yensen de yenilsen de kalbimiz senle!
Benim Lcd yanlış mı gösteriyor,yoksa bu kız adada saçını sarıya mı boyadı lan dediğim yarışmacıdır.
Mustafa'yı da sms oylaması sonucu göndermiştir.

Adadaki tek kavga kaynağını kurutmak istemedi tabii acun.
semra kaynananın survivor versiyonudur kendisi.
her bölüm "bana psikolojik oyun oynuyo bunlar yhaa! ühühü" Diye ZIRlayan bir tip. Psikolojik sorunları var. Adadakilerin ve seyircilerin de kafasını sikti yemin ederim.

Tez zamanda gitmesi dileğiyle...
gönüllüler de yarışsa da ünlü takımındaki pek çok elemandan ünlü, ağlak, psikolojisi bozuk kezvan survivorcu.
eziktir...
aga ben böyle bi kız görmedim. tripleriyle amerikayı yıkar amk.
kezbanın önde gidenidir.
an itibariyle "erkek" diye gecinen 3 adam karnini doldururken, kendisi ac kalmistir.
bence hepsinden daha adamdir bu kiz.
dünyaya gıcıklık yapmak üzere gelmiş survivor gönüllüsü, azıcık ünlüsü. beyin kıvrımları arasında sinsi yılanlar dolanmaktadır.
konuşurken saçmalamanın ırzına geçen modern kezban'dır kendisi. bi yerde galip gelince de acayip acayip hareketler yapar. 'burnu havada' tanımı yetersiz, resmen götü havada bunun.

kendisini destekleyenlerde en az kendisi kadar maldır ayrıca.
gercekten ciddi problemlere sahip bir tip. gulduruyo mu gulduruyo ama cekilecek insan degil. allah dusmaninin basina vermesin dedirten cinsten.
güncel Önemli Başlıklar