1. 1.
  uzun süre duygusuzluk ve hissizlik yaşamış bünyenin merakıdır. normalde sevdiğim insanlara karşı bile bir hissizlik, duygusuzluk var sadece insanlara da değil herşeye karşı amk bu duygu kadar boktan birsey yok.
  2 ... reservedd
 2. 2.
  Deri yandığı zaman ilk başta acı hissedersin ve bir yerden sonra sinir hücreleride yanar ve hiç bir şey hissetmezsin.
  Duyguları ve hisleri kaybetmekte sanırım böyle bi şey artık geri dönüşü olan bir durum değil.
  2 ... kutsal bok bocegi
 3. 1.
  yaşıtlarımın evlilik çoluk çocuğa karışma gibi istekleri var yada ne bileyim olmayanın mevki alma kariyer yapma hayalleri var hiç mi bir şey istemezsin onu anlamıyorum . Bir yere kaçıp ailem sevdiğim dostlarım olsun ekeyim biçeyim kendi kendime bir ömrüm olsun onu istiyorum. nasıl bu hale geldim nasıl hissizleştim her şeye karşı isteğim bitti bilmiyorum . yalnız değilsin kardeş.çözümü varsa alırım bende bir dal.
  2 ... flatliner
 4. 4.
  yaşadığını tekrar hissedebilmek için gerekli olandır. çok değil iki sene önceydi annesinin bakmayı bıraktığı daha gözleri bile açılmamış olan küçük bir kedi yavrusunu gece gündüz besleyip bundanda müthiş mutluluk duyabilen bir insan olduğumu hatırlıyorum da şimdiki ruh halimle değil hayvanlara merhamet göstermek anam babam ölse sikimde olmayacakmış gibi bir his var içimde... daha 21 yaşında böylesine sikilmiş bir ruh dünyasına sahip olmamda emeği geçen herkesin amk dünyada gün yüzü görmeyin orospu çocukları.
  1 ... reservedd
 5. 5.
  kazanılması durumunda bir taşla iki kuş vurulur zira duygu ve his aynıdır. bugün de kelime oyunumu yaptım saatler sıfır sıfır olmadan, çok şükür.
  3 ... cengelkoyolurmasal