1. 1.
    çok zengin sanırım.
    7 ... galaktikmuz
  2. 2.
    eskisine göre daha samimi bulduğum vlogger.
    1 -3 ... bububu
  3. 3.
    who the fuck is duygu özaslan? (40 karakter).
    2 ... gauss mauss
  4. 4.
    parayı görünce değişenlerdendir kendileri.
    o eski samimiyetin diyorum nerelerde?
    10 -2 ... blackdawn
  5. 5.
    fazla görgüsüzlük yapınca kendisini kapı çarpmıştır. bkz. duygu özaslan
    10 -2 ... keremgo
  6. 6.
    Her videosunda "umarım bu ürün Türkiye'ye gelir de siz de kullanirsiniz, ehe" diyerek kendini ispatlamaya çalışan vlogger. Markaların reklamlarını yapmak adına giyilmiş saçma sapan kombinler, hep mutluyuz imajları, çantamda ne var?ne aldım?ne giydim?odam nasıl?ben kimim?allah benim belamı ne zaman verecek?konulu videoları.. bunlardan bize ne allah aşkına insanlar da garip deli gibi odanı göster evini göster diye her videonun altına yazmışlar.
    23 -2 ... kubrick degil kubrickstra
  7. 7.
    Kızlar izleyip sonra da yaptığı salakliklari anlatip popülerliğini artiriyoruz birçok kızın sevmediği tiptir.
    Ben izlemiyorum çok ta mutluyum huzurluyum. Böyle birçok vlogger var bırakın şu avrupa hayrani tikileri
    Parasıyla bi bok olduğunu sananları.
    Disleri de hiç güzel değil( oh dedikodunun dibine vurdum ben kaçar.)
    8 -1 ... amelietautou
  8. 8.
    Gereksiz ünlü güya make up vlogger. bok gibi parasıyla aldığı en pahalı ürünlerle ve sponsorlarla bile yalnızca zombi makyajı yapmasını biliyor kendisi. Hep kırmızı kahve far, nude rujlar, fırça gibi kaşlar. Tek bildiği nike logosundan hallice eyeliner çekmek olan Türk kızlarının bu yeteneksize hayran olmasına şaşmamalı. Gerçek makeup vlogger görmek isterseniz (bkz: sonjdradeluxe)
    9 -3 ... kedibiyigi
  9. 9.
    Ne iş yaptığını anlayamadığım bir vlogger.
    istanbul Üniversitesi ispanyol dili ve edebiyatı bölümünü bırakmış.

Arkadaşlar sahiden, bu hanım abla ne iş yapıyor?

Arada denk gelince izliyorum videolarını, yaptığı makyajları beğeniyorum bir kaç şey gözüme çarpsa da.

Bir de bir sıra şey dedikodusu çıkmıştı, oje sürdüğü lansmandan dönüp çok yorgunum diye ağlanıyormuş falan.

Her neyse başarılarının devamını diliyoruz da ne iş yaptığını keşke bi anlasaydık.
    5 -2 ... burn them all my king
  10. 10.
    Fazlasıyla itici gelen badanacı.

Atılan tarakların hesabını soracağız(!)

Bu arada kendisi 10 yaşındaki fan girl hesabını arkasına alarak bir kuaför çalışanı işinden etmiştir.
    8 -1 ... kitoz