bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  gamze ozcelik in kardesi dream tv sunucusu. herkesi kendinden nefret ettirebilme ozelligi olan sahis.
  2 ... bilmem
 2. 2.
  yiğit alıcı ile evli olan popcorn sunucusu. bugün fark ettiğim bir özelliği iğrenç ingilizce konuşması. ghost rider adlı filmi tanıtacak; gost raydır diyeceğine gost reydır diyordu... daha önce de yabancı gruplarla yaptığı söyleşilerde karşısındakinin bir şey anlamadığına rast gelmiştim.
  2 ... headacheda
 3. 3.
  apocalyptica'yla yaptığı söyleşide metallica'dan bahsederken söylediği abuk lafla alay konusu olan vjimsi. (bkz: its metallica yani) https://video.uludagsozluk.com/v/ağzını-yamultarak-ingilizce-konuşan-türk-3567/

  1 ... sosyalpenguen
 4. 4.
  çeyiz şov programını sunan, güzel bağyan.
  1 ... mavi balina hem de minik
 5. 5.
  artık yiğit alıcı ile evli olmayan ex-dream tv sunucusu. ama cidden "ex". kurtarılamaz.

  çeyiz şov denilen enteresan programda sunucu olarak gördüğümde, bir türlü kim olduğunu çıkartamamıştım. çünkü bu kadın o benim aklımda kalan dream tv sunucusu olamayacak kadar değişmişti; topuzlar, hanım hanımcık elbiseler, inciler filan takmış, yüksek topuklu ayakkabı giymiş, bildiğin esra ceyhan olmuştu lan, hatta bildiğin avrat olmuş yahu! sonra anladım ki, bu esra ceyhan kılıklı kadın duygu özçelik! ne desem bilmiyorum. (bkz: çok iyi biriydi neden böyle bir şey yaptı anlayamadık)

  o değil de, kocasıyla boşanmaları hiç yaramamış; kocası kendi isimli garip varlıkla evcilik oyunu oynamakta, kendisi de kadın kuşağında eller havaya yapmakta.

  hayırlara gelsin. amiiiiin!
  ... filozofil
 6. 6.
  kolpaçino'nun sonlarında çok seksi görünüyor.
  ... fistandantilus

alakalı başlıklar