bugün

annen 2 kuruşa fahişelik yapar umarım! (bkz: iyi kötü çirkin)
ananın şeyine ağaç diker gölgesinde bacını şey ederim demişti zamanında biri.

ilk duyduğumda şok olmuştum. ne diyeceğimi bilemedim. yanaklarım kızardı nefes alamadım.
Allah canımı alsa da ölmüşlerini siksem.
Meşhur Türkiye çek cumhuriyeti maçında kahvede duymuştum unuttum tam olarak nasıldı. Ama eminim duyduğum en ilginç küfürdü. Oyuncu değişikliğimize izin vermeyip ikinci golü yememzie sebep olan hakeme etmişti.
5+1 ses sistemi kurup, 10+1 inletmek.
ananın a*ına mandalı takar kaçarım.

- camfrog sönmez
annenin sırtına sıçayım !

Ne milletiz ama fantezi dünyamız muazzam
mekan kütahya cumhuriyet caddesi ( bizim zamanımızda adı mecburiyet caddesiydi, şimdiki nesil sevgi yolu diyor. ) - hatun, + erkek

+offf pantolonun olayım...
-gel ol,her gün iki bacağımı birden sana sokarım.

küfür sayılı mı bilmiyorum ama duyduğum en sağlam laf budur.
Mezarda gebermis yatan o.... pu ananın kemiklesmis g.... tünü s........
Anana soyle rujunu ikide bir değiștirmesin, sikim gokkusagi gibi oldu.
(bkz: dalyarak)
ilk kez bizim pederden duydumdu.
Senin gözlüğüne sıçarım dünyayı bombok görürsün, sitedeki şişman erkek irisi çocuğun basketbol topu yaşlı sinirli bir adama çarpınca duymuştum, adam küfürde sanat yaptı fakat kalbine zarar bu davranışlar.
Eşeğin beşinci ayağı.
Küfür değil de meramını anlatan bir abimiz, kompozisyonluk derdini anlatıp sustuktan sonra, olayı şöyle bağladı: "yani anlayacağınız, dışı sizi yakar içi benim anamı siker..." ayağa kalkıp ceketimi ilikledim, bir arkadaş ufka döndü artistik bakışlarıyla, öbür arkadaş ise kalakaldı.
Rospi çocuğu. Evet, evet doğru duydunuz. Rospi
Am çarşıdan sik komşudan.
" babayin amuaa goyuyum"

Devreleri yakan türden.
Zengin bir muhitte çocukların topuna vurup uzaklaştırılınca bir tanesi: senin anneanneni kirletirim.
ananı azgın köpek balıkları s.ksin
Amına kodumun çaydanlıkları sizi.

(bkz: küfürbaz haydo)
At gafası. Küfür değil belki ama söyleyeni 'aq' kadar hafifletir.
(bkz: ağzına kanlı ishalli sıçarım)
acemi birliğinde iken başımızdaki uzman çavuş söylemişti ve hayatımda ilk kez öyle bir küfür daha doğrusu benzetme duymuştum. "yürüyüş esnasında kollarınızı uzun zamandır *m görmemiş ya**ak gibi dimdik kaldıracaksınız." demişti. vay anasını.
Babanın a.k
genelde "sikme" eylemi ile bittiği için çok da yaratıcı sayılmaz ama;

mesleğim icabı zaman zaman elimize tornavida alıyoruz yalama olmuş bir PC kasasının vidası için;

"üretildiğin metalin çıkarıldığı madende çalışan işçinin elindeki kazmanın sapı ananın amına girsin, yalama olmuş bu siktiğim vidası lan!" demişti bir elemanım...