1. 1.
  duvarları kirleten feminist
  bu yazıyı yazan feministtir. bu yazı ile birkaç taşeron işçisi bu yazıyı silmek için uğraşacak. hem taşeronu savunun hem de kirletin duvarları, işte bu.

  üstedit: fikirlere eksi işlemez.

  edit: ben öldürmedim, ayrıca bu cinayetleri de desteklemiyorum. fakat, eğer bundan muzdarip olan bir topluluk var ise, gider alırlar izinlerini, yürürler dikkat çekerler. yine, yürüyüş alanı temiz bırakılacak tabii. (bkz: maçka parkı ve kuğulu parktaki kıyafetime dokunma eyleminden sonra parkların mamak çöplüğüne dönmesi) sadece duvara yazarak mı dikkat çekiliyor, eğer gerçekten farkındalık yaratmak istiyorsa paraya kıyar, broşür bastırır.

  altedit: yazıyı yazan feminist duvarı kirlettiği gibi üşengeçtir de.
  1 -3 ... liberez les mots
 2. 2.
  Arkadaşın okuması yok her halde. 39 kadın 39 can 39 insan 39 hayal 39 evlattan bahsediyor yukarda. Ölen insanlardan bahsediyor canlarının nasıl yandığından bahsediyor.
  3 -2 ... cizgi kiz
 3. 2.
  Şu başlığı şu duvar yazısı örneği ile açan senin ben beyin diye kullandığın o organı... 39 insan ölmüş sen kalkmış taşeron insan duyarlılığı yapıyorsun. O duvarları kirleten feministin onda biri insanlık yok sende. senin gibilerin varlığı da yaşamı kirletiyor. onu ne yapacağız!
  1 -1 ... island