bugün

bilgisayar ve cep telefonlarının vazgeçilmezi. sıklıkla görülen faaliyettir. insan, sağdan soldan fiyakalı bir şekilde siyah beyaz olarak çektiği kendi fotoğrafını "vay anam be" diyerek kendi cep telefonuna ya da bilgisayarının masaüstüne wallpaper olarak seçer. sanırsam maksat "bakın, ben buyum." demektir.
Kendini begenmisligin göstergesidir... * *
(bkz: narsisizm)
alex'li fenerbahce takvimi ya da mynet'in abuk subuk zilyon resimlerinden birini koymus olmaktan cok daha iyi olan durum.

daha iyisi icin; görsel *
resmi koyan kişinin 12-18 yaş arasında olmadığını gösterir, bu yaş aralığında insan kendinden tiksinir.
(bkz: mal)
bir tür harfli kolye ya da isimli kolye takmaktan daha iyi durum. evde aileden başka kim görür ki masaüstünü tabi bir de arkadaşlar.

ayrıca bir ara yaptığım kötü eylemdir. işin kötüsü prent scren yapınca narsistlik ortaya çıkıyor. artık akıllandım yapmıyorum gönlümden deli manyak fikirler geçiyor gene yapamıyorum.koydum bir balina tombik bir şey. oh ne ala.
kendisine hayran kişi davranışıdır. kendi ismini de ekran koruyucu yapar bu kişi.
hele fotoğraf, webcam ile çekilmiş ise ve kafa hafif yamuk durup, memati pozu verilmişse tadından yenmez.
güncel Önemli Başlıklar