bugün

Cezaevindeki Kadriye Kübra Sevgi'nin nasıl hamile kaldığını araştıran müfettişler, sevgilisi Seylan Çördük'ün koğuşu ile arasındaki duvarda bir delik buldu.

Türkiye'nin en güvenli cezaevlerinden * * biri olan Kartal Özel Tip Cezaevinde yaşanan olay geçen hafta ortaya Kadriye Kübra Sevgi'nin hamile olduğunun anlaşılması üzerine ortaya çıkmıştı. Genç kadının yan koğuşta kalan cinayet sanığı Seylan Çördük'ten hamile kaldığı ileri sürülünce Adalet Bakanlığı skandalı soruşturması için cezaevine hemen iki müfettiş göndermişti. Cezaevi koridorlarda görüşe giderken karşılaşan ve selamlaşmayla başlayıp giderek aşka dönüşen Çördük ile Sevgi'nin ilişkileri genç kadının hamile kalmasına kadar gitmişti.

Cezaevinde inceleme yapan ve ifade alan müfettişler hafta sonu görevlilerle birlikte Çördük* *'ün koğuşunda inceleme yaptı. Bu inceleme sırasında duvarda üzerine bir resim yapıştırılarak saklanan 8-10 santim çapında 20 santim uzunluğunda bir delik bulundu *. Sevgi'nin koğuşuna açılan deliğin nasıl açıldığı araştırılırken ifadesi alınan Çördük,* *
--spoiler--
--Varan-1--
''deliği sadece karşılıklı konuşabilmek için açtım''* demiş.
--spoiler--
--spoiler--
--varan-2--
DNA testi için Adli Tıp Kurumu'na gönderilen Seylan Çördük'ün önceki gün de cinsel organının boyunun ölçüldüğü bildirildi.
--spoiler--
--spoiler--
--varan-3--
cinsel organın 25 santim* olduğu belirlenirken görevlilerin şüphelerin haklı olduğunu * * * *düşünerek soruşturmayı bu yöne kaydırdığı iddia edildi. * * *
--spoiler--
--spoiler--
--varan-4--
Çördük'ün Avukatı Bilal Kalaycı müvekkilinin kendisine bu iddiaları doğruladığını söyleyerek ''Müvekkilinin penisi ereksiyon halinde iken ölçmüşler. Odasında bulunan delikten ilişkinin gerçekleştiğinden şüpheleniyorlarmış. Müvekkilimin penisi deliğin uzunluğundan zannedersem 5 santim uzunmuş. Uzmanlardan bu konuda bilgi istemişler''* * dedi.
--spoiler--
--spoiler--
--varan-5--
Avukat Bilal Kalaycı olay ile ilgili yaptığı ilk açıklamada 'cezaevinin güvenlik zafiyetinden ziyade müvekkilinin becerisi ile ilişkinin yaşandığını' söylemişti. *
--spoiler--
O adam bulundu:
görsel *
insanlık dışı olan modeller.
eğer gerçekten duvarı hamile bıraktıysa gözlem altına alınıp incelenmesi gereken mahkumdur. böyle bişey ilktir. derhal af çıkarmak gerekir. nasa'ya falan haber verilmelidir. aynı şeyi labaratuvar ortamında da denetmelidir.

(bkz: hayır mı şer mi)
(bkz: iğrenç espriler silsilesi)
o değil de,duvarı delen duvar olmadan o kadına neler yapar diye sormama neden olan durumdur.
8-10 santim çapında yazan kısmı görünce emniyet ekiplerimizin bir nevi pimaş boru sahibiyle karşı karşıya olduklarını görüp hüzünlendiğim olaydır.
seylan çördük'ün derhal soyağacının incelenip zencilerle bi bağlantısının olup olmadığı öğrenilmelidir. ** **
(bkz: ne mutlu türküm diyene)
turk'un pratik zekasinin en carpici orneklerinden biri.
azmin zaferidir. bugüne kadar delinen taşın sadece tuvalet taşı olduğunu zannedenlere tokat gibi bir cevaptır. guinnes yetkililerini göreve davet etmeyi gerektirecek önemdedir. ayrıca zenciler için de bir günlük yas ilan edilmelidir.
ulan olsa olsa bu benim komşudur, dediğim duvar delici
(bkz: tatil günü tadilat yapan adi komşu)
(#474157)
mala ve emeğe hürmet babında eli sıkıslasıca insandır.
(bkz: matkap)
(bkz: hilti)
(bkz: sevişirken elleri bırakmak)*
(bkz: nur topu gibi bi tuğlanız oldu)
önemli olan boyu değil işlevi sözü bir kez daha kanıtlanmıştır..

20 cm delik açılmış, herifte var 25 cm.. bunun 20 cm yolda geçiyor kalan 5 cm ile karıyı hamile bırakıyor. işte işlev meselesinin önemi budur kardeşim. çıkar koy ortaya da öpüp başımıza koyalım. *

ayrıca 8 cm çapında delik açılmış, vallaha ne diyeyim bilemiyorum..
çelik bir organa sahip olan mahkumdur.
darbeli matkapları utandıran bir çeşit hiltici, hiltiyi kasıklarında taşıyan mahkum modeli
ortaya çıkmasının ardından olacakları düşünüldüğünde daha da komik vaziyetler ortaya çıkarmış olabilecek hadisedir.

cezayı veren hakim bayansa:

- makbule geçen onbeş yıl verdiğimiz darp zanlısı vardı ya
+ hatırladım ayten ne olmuş?
- kız adamınki 25 santimmiş?
+ deme! ben senin yerinde olsam beton döktürürdüm. afla falan çıkar allah muhafaza..
- kız duvarı da delmiş herif. ben bi süre yurt dışına çıkıyorum makbule. hayatım tehlikede...

adamın bıçakladığı davalı:

- hamdi beni bıçaklayan adam vardı ya..
+ evet abi ne olmuş ibneye!
- lan ne ibnesi herifte 25 santim mal varmış..
+ vay anasını. herife kobra entegre etmişler desene..
- lan sen nediyon be gelsin bi daha istesin bi daha bıçaklatmazsam neyim. gurur duydum be..

gardiyanlar

- lan fikret ne ayak lan herifle senin aran pek iyiydi.
+ lütfü akıllı ol lafını kulağın duysun vallahi alırım dalağını ha.
- ne gocunuyon lan kunek!

haberi izleyen bir çift

- hakan bak adama duvarları delmiş. sen aynı yatakta kaç yıldır şu tohumlarını ekemedin bu humuslu toprağa.
+ cavidan böyle söyleme karıcım üzüyorsun beni.
- konuşma hakan konuşma. bak zaten sinirliyim doğrarım seni girerim içeri. belki bana da bi kısmet çıkar belki orada. pısırık herif seni!

adli tıpta penis boyunun ölçülmesini sağlayarak deli karizma yapmış kişidir. hamile kalan ablanın da olayın sadece 5 cm'lik kısmına maruz kalmış olması kendisi adına sevindirici olmuştur. verilmiş sadakası varmış, allah korumuş vs...
muhtemelen cezaevi yönetiminin, kadın mahkumun erkek mahkum tarafından hamile bırakılmasının ortaya çıkmasından sonra göt altına gitmemek için ortaya attığı yalandır. yoksa nasıl açıklayacaklar. erkek koğuşundan kadın koğuşuna geçmenin ya da erkek ve kadın mahkumların buluşmasının yasak olduğu bir ortamda, kadın mahkum hamile kalıyor. adam sayelerinde rocco sifredi oldu. tamam duvar 20 cm ama hem duvarı aşmalı hem de kadının da en azından duvardan bir kaç santim uzakta durabileceğinden dolayı en az 30 cm olmalı ki; adam zenci veya eşek soyundan gelmiyorsa zor.
bu erkişi akıllara bir atasözünü getirir.
(bkz: azimle sıçan duvarı deler)
(bkz: prison sex) *
(bkz: organik matkap)
(bkz: seri duvar örmek)
rasputin.
--spoiler--
Kartal Özel Tip Kapalı Cezaevi nde siyasi suçtan 2 yıldır tutuklu bulunan ve Balkan kardeşler cinayeti davası sanığı Seylan Çördük ten hamile kaldığı öne sürülen Kadriye Kübra Sevgi, doğum yaptı.

Kadriye Kübra Sevgi nin avukatı Bilal Kalaycı nın verdiği bilgiye göre, doğum sancılarının başlaması üzerine Sağmalcılar Devlet Hastanesi ne gönderilen Sevgi, bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu belirten avukat Kalaycı, Sevgi nin annesi Melda Sevgi nin hastaneye gittiğini, Çördük ün annesi Gül Hatun Çördük ün de Almanya dan gelerek bebeğin velayetini aldıktan sonra, bebeği bu ülkeye götüreceğini söyledi.
--spoiler--

(26.04.2003)
http://arsiv.zaman.com.tr/2003/04/26/haberler/h3.htm
tünel kazmayı neden denemediğini merak ettiğim şahıs. yapar yani..
güncel Önemli Başlıklar