1. 431.
    Kazma da olsa cesur yürek ve elinden geleni yapan tank reyiz. Onbeş Temmuzda tankla fotoğraf çeken Sırp stoper.görevini başarı ile yaptı gitti. Şüphesiz balikesirli gururlandı.
    2 -1 ... balikesirli
  2. 432.
    5 milyon euroya çin'e satılmış.
    2 ... jimmy tudeski
  3. 433.
    Beşiktaş ımın unutulmaz bir topçusu olmuştur.

Bonservizsiz geldiği beşiktaş ta güzel işler yapmış duruşundan da taviz vermemiştir.

(bkz: Tank)

Elvada koca reis.
    3 -3 ... id est
  4. 434.
    bonservisine 5 milyon euro verilmiş 34 yaşındaki futbolcu. yersen.

demba ba ve atınç transferleri gibi 1 sezon geçmeden sıfır bonservisle süper lige geri döner.

hayırlı işler matkap fiko.
    7 -2 ... paul sahilleri
  5. 435.
    bilincim açık şekilde 18 yıldır takip ettiğim Beşiktaş da en sevdiğim futbolcular içinde ilk 5 de yer alan adam gibi adam. yolun açık olsun tank.
    2 -1 ... yalanmakinesi
  6. 436.
    fiko'nun transfer başarılarından biridir.
    4 -1 ... ataturkcu 20
  7. 437.
    Transfer başarısı falan yen varsa yallah hindistan ligine amk çomarları sizi, 4 milyon kazanacaz diye defansı komple satıyorsun ayıp be, en son marcelo yerine pepeyi alıp 3 kat fazla maaş bağladın ama faha fazla gol yedin, şümdi tosic yerine vidayı 3 kat maaşla bağlıyorsun ki vida dediğin adam kazmanın önde gidenidir.net

Hele demba ba brak falan deniyor eğer olursa ben bu yıl beşiktaşı izlemem.
    1 -1 ... hakan yavas
  8. 438.
    dusko tosic
    resmi imzayı atmış ve yeni formasıyla ilk pozu vermiş. Giderken de bir varil tiner götürmüş.
    3 -11 ... hepinizi sevmiyorum
  9. 439.
    beşiktaş'ın siyah tarafının kesif bir siyah olduğunu gözler önüne seren transfere konu olan adam..
    2 -2 ... ktei
  10. 440.
    Kısıtlı yeteneğine rağmen forma için takım için varını yoğunu ortaya koymuş bir futbolcudur. Bana göre artık Beşiktaş efsanelerinden biridir.
    4 ... thelastturkjedi