bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    efendim, bilindiği gibi banyo fayansları, banyo, binanın en iç bölgeside olduğu için yaz ve kış buz gibidir. buradan açıkça söylüyorum ki, ben bu yaşıma kadar soğuk olmayan bir tek banyo fayansına bile rastlamadım.
    neyse efendim duş kabinine girip kendini sulamaya başlayan birey, doğal olarak bir süre sonra yorulur. arayışlara başlayan b166er kod adlı deneğimiz çareyi kendini fayanslara yaslamakta bulunur. lakin önceki deneyimlerini kafasında canlandıran mahmut, "fayansların buz gibi soğuk olması" gibi korkunç bir fikirle sarsılır. uzun uzun kafa yoran esas oğlanımız "ulan en fazla donarak ölürüm" ile "yahu bi dakka... neden elimdeki sıcak suyu fayanslara tutup onları ısıtmıyorum ki?" düşünceleri arasında gidip gelir. bozuk parayı havaya attıktan sonra 2. şıkkı tercih eden adamımız, sıcak suyu fayanslara tuttuktan sonra kendini duvara yaslar ve ömrünün sonuna kadar mutlu bir hayat sürer.

edit: ben yapmıyorum... bizim bir arkadaş yapıyormuş. ondan duydum.
    5 -5 ... milistr0ke
  2. ?.
    bazen de şampuanlanırken, çeşitli keselenme işlemlerini yaparken veya duşta boş işlerle uğraşırken, insanın boşa akan suya acıması sonucu, "bari fayanslara tutayım, temizlemiş sayılırım değil mi?" mantığı ile sağı solu güzelce sulaması eylemidir.*
    2 -1 ... loras
  3. ?.
    küresel ısınmadan ve susuzluktan bihaber olmak. *
    2 -1 ... novakatinamite
  4. ?.
    baska insanlarin da yaptigini gorunce, bunyede "oh be, tek yapan ben degilmisim" etkisi yaratan eylemdir, zevklidir, sabaha karsi yapildiginda tadindan yenmeez, kuvette uyutur adami.
    1 ... revolter00
  5. ?.
    (bkz: fantazide sınır yok)
    2 ... twofisted
  6. ?.
    ayıptır. küresel ısınma vardır, ceremesini hepicimiz çekeceğizdir...
    (bkz: yapma canım yapma arkadaşım)
    2 ... jassmiana
  7. ?.
    fayansa kayan sabun köpüklerini temizlemek amaçlı da yapılabilen eylemdir.
    1 ... birgarip
  8. ?.
    (bkz: yeni baslayan salakca diziler)
    1 ... frosty
  9. 1.
    kışın banyonun ısınması için yapılan eylem.
    2 ... southpark
  10. 2.
    ben yıkandım , bir de onları yıkayayaım demek.
    ... jeandarc