1. 1.
  forma gelirlerine kulüpten alacağı para için haciz koydurarak, falcao transferini engellemesi şeklinde cereyan eden olaydır. Fotospor'un haberi şu şekildedir.

  Nisan 2018’de Mustafa Cengiz ile eski Başkan Özbek arasında bu konuyla ilgili bir tartışma yaşanmıştı. O tartışmada, Cengiz, “elimizi kolumuzu 4 taraftan bağlamışsınız. Temlik ve tedbirlerin bazılarını kaldır” ricasında bulunmuş, Özbek ise “bankalar kaldırıyor mu?” diye sormuştu. Cengiz’in, “sen banka mısın?” sorusuna Özbek, “evet bankayım” diye cevap verirken, eski yöneticileriden Fatih Altaylı da tartışmaya , “kasa kolaylığı yapmamışsın. Krediye aracılık etmişsin” diyerek dahil olmuştu.

  Falcao transferini Dursun Özbek engelliyor

  Bu arada Özbek’in 8,5 milyon Euro’luk alacağına karşılık GS Store’un gelirleri dahil bir çok gelire haciz koydurunca Falcao transferinin de riske girdiği iddia edildi. Falcao’nun maliyetinin bir kısmını forma satışlarından karşılamak isteyen Cengiz yönetiminin GS Store üzerindeki haciz kalkana kadar transfer için frene bastığı iddia edildi.

  Dursun Özbek'e faiz resti

  Galatasaray yönetimi eski Başkan Özbek’in alacaklarına karşılık “verdiğin paraları ödeyeceğiz. Ama 5 kuruş faiz ödemeyiz” resti çekti. Özbek ise ''ben bu paraları Galatasaray’a kazandırmak için bankadan kredi aldım. 5 milyon Euro’ya yakın faizi var onu da istiyorum'' restini çekti.

  Dursun Özbek ve yakınları seçim hazırlığında

  Dursun Özbek ve kurmayları kulüp yönetimini geri almak için sosyal medyada “yeniden” hareketi başlattı. 2 Eylül’ü kritik tarih olarak belirledi. Bu grubun özellikle, Cengiz yönetiminin transfer yapmasını engellemek ve yeniden seçime gitmek için yaptıkları mahkeme başvurularının sponsoru olduğu bildirildi.

  Kaynak: Fotospor
  ... existenz
 2. 2.
  Dursun Özbek sonuna kadar haklı olduğu durum. Fatih terim tazminat alırken hakkı oluyor dursun Özbek parasını isteyince suçlu. Yüzsüzlere bak hele. Evet.
  2 -4 ... oytunkaran
 3. 3.
  fenerlilerin dursun özbek'i desteklediği manidar olay.
  -1 ... seruven44
 4. 4.
  Dursun başkan Fenerbahçe şampiyon.
  ... vigilante8
 5. 5.
  dursun ozbek in himmet cocuklarina kuskuyu vermesi olayidir.

  alsitniz tabi bedavadan himmete, adam verdigi parayi istiyor...

  herkes fenerbahceli sevdalisi aziz yildirim ya da ali koc degil hibe etsin...

  hep soylemisimdi bu himmet camiasinin arkasindaki finansal guc cekip gitse bunlara taraftari falan shaip cikamaz...

  3 temmuzu bunlar yasasaysi su anda kulubun kapisina kilidi vurmuslardi.
  -3 ... wake up neo