1. ?.
  evet sanal alemde olsun sokakta olsun bu ezikler kendisine meslek edinmiş güzel kürt halkına hakaret etmeye, bir kürt olarak bütün ırklar güzeldir, kimse kimseden üstün değildir bir insanın yanlışını bir ırka mal etmek kadar alçakça bir şey olamaz, tavsiyemiz bu faşist beyinlere biraz beyin egzersizi yapın olmuyorsa çenenizi kapatın.
  3 -8 ... maviyecalargozlerin
 2. ?.
  Kendince haklı sebepleri olan insandır. Kimsenin buna karışmaya hakkı yoktur.
  4 -3 ... endless dream
 3. 1.
  sözlükte bunlardan bolca bulunur.
  neden ettiğini de bilmez,
  ona hakaret ettirenin bizzat çok sevdiği devlet erkanı olduğundan bihaberdir.
  ... tamil kaplanlari
 4. 2.
  hakaret edilenler kanımca kürtler değildir isyancı bölücü kürtlerdir. pkklı ya da hakaret etmeyeceksek daha ne diyim ulan size milletin oğlunu babasını çoluğunu çocuğunu katleden şerefsizlere hakaret etmeyeceğizde kime edeceğiz ne varki kürt halkıda bunu desteklemektedir bakın doğudaki milletvekillerine kürt milletvekilleri bdpliler bunlar vatanı bölecek akılları sıra bunlara oy verenlerde o şehirde yaşayan kürtlerdir ve onlar bunu destekliyorlarsa ben onlarada hakaret ederim.
  1 -1 ... neleda
 5. 3.
  o zaman kürt halkıda kalkıp miting yapsın.dökülsün meydana arkadaşım.
  "pkk ve bdp bizleri temsil etmiyor." diye toplansınlar.

  ama lafa gelince kürtlere ezik diyorsunuz diye bizler suçlu oluyoruz. sizleride aynı kategoriye koymamamız için biraz yardımcı olun.
  3 -2 ... cezali caylak
 6. 4.
  türkler yapınca faşik kürtler yapınca hümanist.

  yok yaa... faşismin ayrımcığılın en alasını yapan kürtlere bak hele .. ezik demişler bize ... eğri oturup doğru düşün .. halkların kardeşliği dişye 30 senedir sikiyonuz memleketi.. bdp ye oylar veriyosunuz sonra eziklenince şikayet ediyosunuz.. vay anasını .
  4 -3 ... kafir kesen musluman kedi
 7. 5.
  pkk'ya militan kazandıran eziktir. hata yapmaktadır. derdimizin kürtlerle değil o soysuz örgütledir.

  not: allahına kadar ülkücüyüm.
  5 -4 ... saldirayterk
 8. 6.
  (#16115564) bu yüzden hakaret edebilir o ezik. (gene de hakaret etmiyorum)
  -2 ... frizbi123
 9. 7.
  muhtemelen bir psikolojik sorununu farketmeden açığa vuruyordur. insan hayatta başarısız olursa, bir yerlere gelmeyi beceremezse; bunun getirdiği psikolojik sıkıntıyı, kendisinin belli bir gruba mensup olarak doğmak nedeniyle daha doğuştan sahip olduğu ve herhangi bir çaba sarfetmeden kendinde bulunan bazı nitelikleri yücelterek ve bu özelliğe doğuştan sahip olmadığı için ötekileştirdiği başkalarına göre kendine otomatikman bir üstünlük atfederek aşmaya çalışır. ne var ki bunu çoğu zaman kendine bile itiraf edemez.
  2 -1 ... usualsuspects
 10. 8.
  günden güne çoğalan ezik guruhtur.
  2 -1 ... maviyecalargozlerin