bugün

sözlüğün yeni hizmeti olan "istatistikler" butonunu her 5 dakikada 1 ziyaret etme eylemidir. * **
"... varda bakıyon" dedirten eylemdir.
"daha hiç bakmadım bi bakıyım neymiş"
sozluğe kayıtlı 1112 adet yazar olduğunu görüp nerde bu yazarlar dedirten buton...
opera browser kullandığımdan kaynaklı bu duyguya nail olamadığım zevk anı.
durmadan mesaj gönderen yazar ın maalesef beceremediği iştir.bir bakar 5 tir bir bakar 85 olmuştur.ne arada konuştun geveze...
düzeltem.merak edip baktım 117 olmuşum utanmadan.bi de konuştuklarımın istatistii çıkmıyo hiç.harbiden kendime mesac gönderiyomuşum gibi oluyo...
uludagsozluk'un hayatımıza kazandırdığı yeni bir takıntıdır.
popüler olma kaygısı taşıyan,
acaba istatistiklere girebilmişmiyim,
benim neden adım yok orada,
sanki onlar benden daha iyi,
yok abi bunlar anlamıyorlar hiç bir şeyden,
o kadar entry giryorum yinede şuraya adımı yazdıramadım..
gibi cümleler kuran yazarların otaboka entry girip bu günün en çok entry giren kişisi ben olacağım diyerek sürekli istatistikler kısmına bakar, bakar ama sonuçları bir sonraki gün göreceğinden beklemesi gerekir. bu yazar tipleri adının orda gözükmesi halinde aldıkları mutluluğu anlatmanın tarifi mümkün değildir. adı orda gözüktüğü zaman sözlük celebrty'si olacağına inanır. adını sol frame da görme isteği gibi birşeydir bu duygu. ayrıca ben butonunu da aşındırır sürekliki entryleri iyi oylanıyormu diye bakar, iyi oylandığı taktirde istatistikler kısımına girebileceğine inanır çünkü.