bugün

sözlüğin teknik adamlarının bilmesi gereken durumdur.

artık hata mıdır, problem midir bilinmez fakat başlıklar arasında gezinirken yazar kişisi aniden sözlükten logout olur ve tekrar girmek zorunda kalır.
çok kötü bir olaydır, hala süregelir.
an itibariyle başa gelen olaydır.
(bkz: başa gelen çekilir).
sol frame in gerçek rengine dönmesiyle anlaşılır. az önce anlaşıldı hatta...
moderasyonun farkında olup olmadığı merak edilen olaydır.
az önce benim de başıma geldi, dikiş attırdım.
şimdi iyiyim çok şükür.
yaşanmış bir olaydır.
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
az önce yasadıgım sinir bozan olaydır insanı çıldırtır.
(#9417955)
(bkz: arkadaşlar düzeldi) *
yaşanmış ve kanıtlanmıştır.
bir nevi sakarlık olabilir.
şu sıralar sıklıkla gerçekleşen hadisedir.
yeni yazar olduğum için, heralde bura da hep böyle oluyor, diye düşündüğüm ve bu yüzden de kimseye bir şey söylemediğim sorundur. az önce yine oldu. aslında her zaman oluyor bu.
son bir-iki haftadır sıkça yaşadığım problem. önce sözlükte tıklanan yerler açılmıyor, sayfa yükleniyor yazısı uzunca süre olduğu yerde kalıyor ve ardından bir bakmışsın "görüşürüz bad influence, yine gel..."li yazılar.
kimi yazarların az önce, hemen önce, birazdan yaşayabilecekleri durum.
başıma hiç gelmemiş durumdur... ama durumdan şikayet edildiğine her an gelebilir...
şu sıralar sıklıkla gerçekleşen hadisedir.
boşu boşuna k harfine basıp şifre yazmayı gerektiren durumdur.
özellikle geceleri meydana gelen ve sinir harbi yaşatan gıcık durum. sebebi de merak edilendir aynı zamanda.
ilgisi var mı bilmiyorum ama sözlüğün nicki ve şifreyi hatırlamamasına neden oluyor sanırım. her girdiğimde yazmaktan yoruldum lan.
modlar sizin hesabınıza girerek iş çevirdikleri için, sözlük sizi otomatikman atar. önemsenecek bir şey değildir yani. özel mesajlarınızda, başkasının bilmesini istemediğiniz şeyler durmasın. mesajları okuduktan sonra silin yeter. * *
(bkz: based on a true story)