bugün

daha güzelini bulup gitmiş şerefsiz adi adam allahım dünyayı yok et nolur allahım.
Maldır. Sen kim köpeksin? Ne demek beni engellemek girizikılı, ok, by, engel. Sizde onu engelleyin. Kezo kezo tavırlar.
Bu entry e güldüm, evet durum bundan ibaret.

--spoiler--
daha güzelini bulup gitmiş şerefsiz adi adam allahım dünyayı yok et nolur allahım.
--spoiler--
durduk yere olduğuna emin misiniz ? hissettirmeden kalbini kırmış olabilir yada istemeden bam teline basmışsınızdır. ya da sizden daha güzelini bulmuştur. olabilir yani, yetersiz de geliyor olabilirsiniz. bla bla uzar gider. sende yenisini bulursun biter gider.

sana "bazen çok da şey yapmamak lazım" şarkısını armağan ediyorum. kib.
bilmiyorum abla ben bayadir kari kizla konusmuyorum ama orospuluk yaptiysan notunu verdiyse aciklamaya gerek duymamis olabilir bu yaygin bir durum.
Kimse durduk yere engellemez. Yapmışsınızdır bir mallık bir kezoluk ya da bir avamlık.

Dengesiz dengesiz tavırlarda bulunup sonra engeli yiyip ağlamayın arkadaşlar.
Nasıl bunalttıysan artık.
psikolik rahatsızlıktır.

https://youtu.be/IoogO0CkFKc

takip ettiğim bi psikolog durumu özetlemiş. manipülasyonlara gelmeyin.
Engellemek: bir şeyin yapılmasını gerçekleşmesini önlemek.

Sizi rahatsız etmeyen iletişim kurmak gibi bir gayesi olmayan kişiyi engellemek tam bir komedi.
- muhatabı olan kadın son şansını da kullanmıştır.. kendi davranış deseni, karşı taraftan sürekli uyarı alıyordur fakat kadın, taleplerini değerlendirecek derecede karşısındaki erkeğe değer vermiyor, onu cepte görüyordur. erkek artık cepten çıkmıştır. kadına göre ortada yeni bir şey yoktur, her zamanki gibi davranıyordur, ama aslında esas neden de zaten tam olarak budur.
- benzer bir versiyonu, erkeği fransız guyanası'ndan fırlatılan bir haberleşme uydusu gibi yörüngede tutma girişimidir.. "canım, bilmem neyim, sana çok değer veriyorum"lara müteakip gelen "abimsin, kankamsın, bilmem neyimsin"e erkek olgunlukla fazla bir tepki vermemiş, fakat hemen arkasından gelen "canım şu işime de koşsana" talebini haysiyetsiz bir kullanma girişimi olarak değerlendirmiş ve amiyane tabirle bye bye'ı çektiştir.
- sıfır kilometre bir tecrübeye dayanarak söylüyorum, ardı arkası kesilmeyen bir yalanlar, bahaneler, uzatılmış vaatler örüntüsü içerisinde erkek, zarardan dönülen noktayı kar olarak görmüş ve ilişki ihtimalini tasfiye etmiştir.
- daha güzelini bulmuştur diye tahmin edilen durumun gerçek nedeni olan, amaçların farklılığı.. erkek, daha güzelini buldu diye ayrılmaz.. ya ikisini de idare eder, ya da daha güzelini ya da bilmem neyini aramıyordur ki, bulsun; eldeki kuşla ilişkiyi gayet güzel yaşıyor, daldaki kuşu görmüyordur. amaç farklılığı, eşittir; ilişkide iki tarafın öngördüğü rahatlık düzeyleri arasında bir uzlaşmanın olmayacağına ikna olmuştur.
Vardır bi sebebi. Ya damarına basmışsındır ya stepnesiyle yola devam etmeye karar vermiştir ya da seninle daha fazla mesajlaşıp da aşık olmak istememiştir asdhjk.
Hep aynı davranışlarından sıkılmıştır ve kendini loop tan çıkarmak istemiştir,aynı zamanda ben sana değer veriyorum ama sen bana iyi gelmiyorsun davranışı olarak ta yorumlanabilir.
Daha iyisini bulunca açıklama yapmamak için engelleme gereksinimi duymuştur .
Durduk yere engelleyen erkek 5 ise, durduk yere engelleyen kadın sayısı 50'dir.

ikisinde de netice belli. Figüran aut, as oyuncu in.
bi açıklama yapmadığından dolayı ilişkisini tebrik etmek için fake hesap açıp kendinizi yormaya değmez.
akli sorunları vardır.