bugün

Durduk yere whatsapptan 2 sene sonra mesaj atan eski sevgilidir.
Kesin kandil kutlayacak Nasıl bi ciddiyetle cevap versem acaba.
2 sene içinde yaşadığı ilişkileri başarısız olduğundan geri dönen sevgili.
kanlı bıçaklı ayrılma olmadiysa normaldir .

absürd değil bence. ayrılmaya sebebiyet vermiş olan durum ortadan kalktiysa eski aşkın alevlenmesi içten bile değildir ki genelde öyle olur.
sebebi, yokluk.
Bir Boşluğa düşmüş ilgi bekliyordur eski olduğunu unutmadan ilgilenin taze kan bulana kadar.
Sizin ben varya hıamınaaa...
elbet bir nedeni olan sevgilidir. Mesela benimki yurt dışına çıkacaktı, oradan bir şey isteyip istemediğimi sordu, durduk yere(!) değildi tabii ki.
Canı sıkılmıştır.
seneler önce başıma gelmiştir. nişanlanacağını söylemişti. nişanlanacağı kişiye baktım, kıza 'yazık sana' dedim içimden. sonra nişan olmamış. halen nişanlı değil. hımm..
hala her şeyin aynı olacağını, senin onun bıraktığı gibi kalacağını sanan lakin gerçeği anlayınca, hayatına devam ettiğini görünce götü tutuşan boş kalan boş insandır.
ha tabi hayatına düzgün insanlar da girmiştir. huylu huyundan vazgeçmez ya, onları da kaybetmiştir.
aslında iyi biriydi niye ayrıldık ki diye sormuştur kendine. bi' yoklayayım bakayım hala aynı iz duruyor mu bastığım yerde diye ayar çekiyordur.
sus ve engelle.
Bütün aklınızı karıştırır, sevgiliniz varsa sevgilinizden ayırma kapasitesine sahiptir. Çok tehlikelidir çok.
Muhtemelen, elindekileri tüketmiştir. Allah versin kardeş.
bu benimdir.üstelik 2 değil 6sene sonra yaptım.çünkü bazı hesaplar vardır kapanması gerekir.bazı sorular vardır cevaplanmadan kimse huzura kavuşmaz.ve bilirsin ki o da bekliyor.
Benimki dakikam yok arayamiyorum bizim eve 2 tane çiğ köfte söyle diye mesaj attı.
güncel Önemli Başlıklar