1. 1.
    Kırşehir’deki tarihi Uzun Çarşı’da bir kadının, telefonla uğraşan adamın ensesine tokat atması ile kavga çıktı. Çıkan kavgada kadının eline aldığı kürek ile adama saldırması güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kırşehir’deki Uzun Çarşı’da meydana gelen olayda F.E. isimli kadın, dükkanın önünde cep telefonu ile uğraşan Muzaffer Çalışır’a arkadan yaklaşarak ensesine tokat attı. Muzaffer Çalışır, F.E.’ye tepki gösterirken aynı çarşıda dükkanı bulunan F.E.’nin kardeşi Y.E. de tartışmaya karışınca kavga çıktı.

Kavga anı saniye saniye görüntülendi

Çıkan kavgada F.E. ve kardeşi Y.E. Muzaffer Çalışır’a yumruklarla saldırmaya çalıştı. Çıkan kavgada F.E., bir dükkanın önünde bulunan küçük küreği alarak Muzaffer Çalışır’a savurdu. Kavga anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

kaynak ve video için link:

https://www.tgrthaber.com...rdi-carsi-karisti-2689459
    ... ne alakasi var oglum
  2. 2.
    kadınla adamın arasında bir husumet var orası belli de ben sonradan gelen dayıya takıldım.

saldırıya uğrayan adam, kadınla tartışırken dayı geldi sorgusuz sualsiz adama daldı, kavgayı alevlendirdi üstüne bir de dayak yedi. ben böyle mallık görmedim hayatımda.

bu arada vereceğin linki sikeyim.
    8 -1 ... nesgayfe
  3. 3.
    adamla yaptıkları röportaj çok epik değil mi afjıosjdxkd.

yürüdü yürüdü gitti tabureyi çekti oturdu. deep turkish web videosu gibi amk *
    3 ... ne alakasi var oglum
  4. 4.
    kadının yerinde erkek, erkeğin yerinde kadın olsaydı bu olay ''erkek terörü'' diye günlerce ana haber bültenlerinde boy boy gösterilir, ekşi sözlükte yer yerinden oynardı. Bu olaya niye kimse kadın terörü demiyor? Hadi meriçler, feministler buna da kadın terörü desenize madem o kadar dürüstsünüz. Ayrıca elemana helal olsun görece zayıf olmasına rağmen kadının abisini de bir güzel pataklamış.
    7 -2 ... kazuo kiriyama
  5. 5.
    Nasıl olsa kadınım her türlü masumum medyada arkamda deyip terör estiren kadındır.

Tersi olsa show ana haber bülteninde ilk haber olarak görürdük.
    5 -1 ... st jimmy
  6. 6.
    iyi vurmuş eleman eline sağlık

kadını da adamı da patatese döndermiş.
    sadece eleman biraz çelimsiz
    keşke yapılı olsaydı da burunlarını çenelerini kırsaydı

Ulan arayıpta bulamadığım ha
    biz hep mahkemede suçlu taraf oluyoruz

Düşünsene 2 kişi gelmiş sana saldırmış
    kamera kaydıda var
    Haklısın yani

Döve döve komaya soksan yine bir şey çıkmaz
    Ne güzel ya ..
    2 ... vatanseverterrorist
  7. 7.
    Hay ya nasıl bir şey bu.
    Haykırdım resmen.
    ... promer
  8. 8.
    Toplumda kadın suç işlese kadını savunacak amguard meriçlerin varlığını gösteren video.
    2 ... vexillarius of theodopolis
  9. 9.
    Ortada duruyor diye vurmuş sanırım. Herkes manyak olmuş. Kimseye bulaşmasan da tesadüfen hayattayız.
    1 ... banasormabencahilim
  10. 10.
    kaşınmış resmen kadın buldu garibanı döveyim diyor. kimsede ahlak edep insanlık kalmamış dünyada yada türkiyede.
    ... cinderella34