1. 1.
    mevcut şahsın kendini şanslı hissetmesine yardımcı olan en elzem unsurlardan bi' tanesi. hele ki sabah yaşanılmışsa bu vuku yemede yanında yolculuk et..

sizi temin ederim o gün neşeniz hiç kaybolmayacak..
    2 ... okiler
  2. 2.
    kişinin sevinç gözyaşları dökerken otobüsü kaçırmasıyla sonuçlanabilecek hadisedir.
    6 -1 ... bordoblue
  3. 3.
    başka hattın otobüsünün gelmesi; merkez duraklardan birindeyseniz, hiç bir b.ka yaramayacak olup, çok sıradan bir vak'a dır. istediğiniz hattın otobüsü gelmesi ise orgazm zevkine yakın bir zevk vereceğinden dolayı çok güzel, ayda yılda bir gerçekleşen vak'a dır.
    2 ... milestraume
  4. 4.
    kesinlikle şanstır. genelde durakta beklersin ama senin beklediğin otobüsün dışındaki bütün otobüsler gelir.
    1 ... yazarkisi
  5. 5.
    durağa varıldığı anda az önce giden otobüsün sizin beklediğinizin olmasından çok daha sevindirici durumdur.
    1 ... cool cocuk
  6. 6.
    çok aceleniz varsa otobüse görür görmez heyyttt ulan bee anam beni kadir gecesi doğurmuş, keşke allahtan balka şey dileseydim dememize,
    sigarayı yeni yaktıysanız, vay amuna koyim gitti bir dal, diye serzenişte bulunmaya sebep olan hadisedir.
    3 ... kapagini bulan tencere
  7. 7.
    Kendimi salak gibi hissetmeme sebep olan hadisedir. taksim - Eyüp hattı olan 55 t no.lu otobüs ne zaman taksim meydana gidip beklesem hemen durağa gelirdi. Bende çok neşeli bir günümde şoför'e ne kadar şanslıyım ne zaman durağa gelsem otobüs hemen geliyor dedim, adam hiç istifini bozmadan; 5 dakika da bir otobüs var ondan olmasın dedi. Açılın yerin dibinde inecek var.
    5 ... kacinkurbaasiyim
  8. 8.
    yarım saattir bekleyen durak müdavimlerine "enayiler" der gibi bir bakış atılır. doğru zamanlamanın getirdiği karizmayla otobüse binilir.
    1 ... zigaga
  9. 9.
    tadından yenmeyen durumdur. işte budur. en sevdiğimizdir. candır, baldır..
    ... noktalivirgul
  10. 10.
    insanın ömrüne ömür katılmış gibi hissettirir.
    ... siriusx