bugün

3-4 defa 'müsait bir yerde bırakır mısın' diye seslenilmesine rağmen durmayan, mutlaka yanına gelinip söylenmesini bekleyen servis şoförüdür. Üstelik dolmuştan inerken verdiğim ayara o kadar bozulmuş ki, 'bugün, bir daha bağırsaydın allah allah, duymamışım demek ki, diye fırça atmaya çalışan ve ' bir daha öyle herkesin içinde bana bağırma, karşında çocuk yok' diye tehditkar tehditkar mesajlar veren yaşının adamı olmayan insandır. arkaya megafon bağla o zaman, öyle seslenelim. bir değil, iki değil 4 defa seslenirsin, millet de sana bakar kimse bu adamı siklemiyor mu lan diye ve sen siklemeden devam ediyorsun ve yediğin ayara tav oluyorsun, bi siktir git a.q. 'karşında çocuk yok diyorsun.' biz de bıyıkları yeni terlemeye başlamış, herkese atar yapmaya çalışan bir ergen değiliz. çalışıyoruz, yorgun argın iş çıkışı evimize gideceğiz. günde bilmem kaç saat çalışıyoruz, günde iki sefer servis çekerken bari işini düzgün yap disiplinsiz herif.
dur dedigimiz zaman durmaz evimizi bildigi halde unutur bizi yürütür tam inmeden kapiyi kapatir vs. vs. kisacasi kafa yoktur.
emir almayı sevmeyen şofördür. keza dur dersiniz durmaz, iki adım daha gider öyle durur: ne zaman duracağıma ben karar veririm imajını vermek için.
pis yağlı,sivilceli kıçlarını kaldırıp biraz yürüsünler diye düşünen servis şoförüdür.
güncel Önemli Başlıklar