1. ?.
  24 saat online olup hiç bir reel aktiviteye katılmayan, sadece sözlükte entry kasan insandır. aynı zamanda yazardır. bi çık gez dola$ denilebilir.
  ... sen bana bu diyemezsin
 2. ?.
  zaman mefhumunu nasil kullanmasi gerektigini bilmedigi gibi sozluk insanlariyla arasindaki mesafeyi de koruyamayacagi asikar olup , sozlukteki iliskileri gitgide yavsak bir hal alacak olan insan ya da yazar. sozlukte sosyallesmek zor bir mevzuudur ayrica, hic kasmasin kendini denilesi durum.
  ... calemityceyn
 3. ?.
  (bkz: asosyal insanlarin sozlukte sosyallesmesi/@diaspora)
  ... diaspora
 4. ?.
  derhal sözlükten ihraç edilmesi gereken insan. ya kardeşim hayat güzel, hayat dışarıda, çık, gez, dolaş, git karşı cinse takıl. ne o yaymışın g.tü bilgisayarın önüne f5e basıp basıp duruyorsun. parmak kası yapmaya çalışıyorsan boşver, bir işe yaramıyor, başka şeyler dene. bırak asosyalliği, tamam sözlük eğlenmek için güzel bir yer, fikir alış verişi yapabileceğin ideal bir ortam, ama hayat mı dersen, orada dur, tak geri vitese, toparla biraz arabayı derim. ey hayatı sözlük olan arkadaş, sen ne yapmalısın biliyor musun? bir kafayı kapa aç en iyisi, bir reset at kendine, çeki düzen ver hayatına, bırak sözlüğü, bak aralık ayında mehtap var, ama kar yağacak yakında, havalar daha da soğumadan çık dışarı, keyfini çıkar bu gecelerin.
  ... delismen
 5. ?.
  bilgisayardır o..
  1 ... eşşağan ala gazuğu
 6. 1.
  saygı duyulması gereken, kişisel bir tercih.
  ... eski liberal
 7. 2.
  sözlük senden başka gidecek yerimmi var diyen yazar...dünyasını sözlükle zenginleştirmek istediğini de düşünebiliriz.
  ... harvester of sorrow