bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  dünyadaki bütün canlıların besin zinciri içerisinde bir yere sahip olmasına rağmen bu zincirin içinde yer almayan ve bu nedenle dünyadaki varoluş amacı anlaşılamayan canlılardır.
  (bkz: sivrisinek)
  1 ... fibonacci
 2. 2.
  ibneler.
  3 -5 ... mosquito
 3. 3.
  dünyadaki her canlının bir yaratılış nedeni vardır...
  (bkz: yaşam döngüsü)
  1 -1 ... infoman
 4. 4.
  bir de yaşam formu adını verdiğimiz canlılar vardır ki efenim, gerek sözlük ortamları olsun, gerek geyik çevrilen herhangi bir yer olsun ta.ak malzemesi olurlar. bunlar ki nane'den şarkı yaparlar, ünlü olmak için ünlülerin çevresinde ışığa uçan pervaneler gibi dönerler falan. dünyada neden fazla yer kapladıkları bilinmese de her bitli baklanın bir kör alıcısı olduğu kuralına istinaden nefes alıp vermelerini sürdürürler. magazin programı takipçileriyle birlikte (bkz: annem de seviniyor)
  1 ... kaptan arka kapi
 5. 5.
  (bkz: sabah programi kadinlari)
  1 ... mosquito
 6. 6.
  deniz anası. *
  1 -3 ... kelly
 7. 7.
  ajdar
  mini etekli turbanli
  kara carsafli ateist
  3 ... cavit
 8. 8.
  kesinlikle sivrisinek. çok lanet bir canlı. neymiş bunu yiyen yarasalar, kuşlar beslenecek ekosistemdeki devamını sağlayacaklarmış. Bit kadar sivrisineği yesen ne olur yemesen ne olur be. Gel ben vericem senin yemini yiyeceğini olmasın bu sivrisinekler. Hayır bekliyorum ki soksun artık şu borusunu emsin kanımı doysun da siktirsin diye. vuızzzzzzz vızzzz vızz sanki amerikan filmlerinde öldüreceği kurbanı ile oyun oynayan durumu dramatikleştiren psikopat caniler gibi. damarlarımda kan bırakmadılar gene de doyuramadım keranecileri.

  bu da yazdan kalan bir anımdı.
  (bkz: koy)
  (bkz: celtik)
  1 ... keraneci
 9. 9.
  (bkz: sivri sinekler)
  1 ... venividivici
 10. 10.
  bunun bir de "dunyada niye öldügü kesfedilememis canlilar" versiyonu vardir ki direkt anlatim bozuklugudur.

  (bkz: ölum)
  (bkz: kesfetmek)
  ... soyle-boyle