1. 1.
    kapalı mekanlarda sigara içmek yasaklandıktan sonra beklenen durum.

amaç? dumansız hava sahası gelecek kuşakları etkilemesin, pasif içiciler bık bık. şahsen sigarayı 20.02 den beri bıraktım. ama peki ya egzos? peki ya fabrika bacaları? küresel ısınma, suyun tükenmesi hepsi bunların sebebiyken neden sigaraya? bulaşık yıkamaya, deodoranta saldırırlar?

sebep ortada kimse sağlık düşünmüyor, insanlar uyanmasın isteniyor... kontrolsuz fabrikalar hem havayı hem suyu, her evde 3 araba egzos derken...

takdir sizin, dumansız havanızı doya doya soluyun ülkem, sigarayı bıraktık.

not: gün saymıyorum entry var.
    10 -1 ... borcu
  2. 2.
    reklamlarında mevlutun annesi gorunmekte. (bkz: var mısın yok musun'da yarısan yarısmacıların akrabaları)
    ... popiceyn
  3. 3.
    Kampanyanin reklamlarinda yasini basini almis isadamlari, siyasetciler ve ne olduklarini anlayamadigim bir takim zaat oynuyor, ne zaman rastlasam kanali degistiriyorum. Iyi tamam parasini verip sponsor oldunuzda illaki kendiniz mi oyanayacaksiniz, cikartsinlar bir kac tane taze manken iste o zaman dikkat ceker, kampanya basarili olur .
    ... zirvato
  4. 4.
    (bkz: havasız duman sahası).
    1 ... luckysperm
  5. 5.
    (bkz: fabrikaları da yasaklayın).
    2 ... alemonia
  6. 6.
    http://www.bobiler.org/up...hotographs/144260738c.jpg
    1 ... uye lol
  7. 7.
    mekteb-i mülkiyede bulunmayan saha. öğrenciler, hocalar kısacası herkes okulda rahatça sigara içebilmektedir. hatta sigara içmek yasaktır uyarısının hemen yanında. bazı hocaların derste sigara içtiği bile görülmüştür.
    ... dogubati
  8. 8.
    neymiş; kafelerde, restaurantlarda, barlarda, kahvehanelerde sigara yasaklanacakmış. hemen akabinde dumansız hava sahası genişleyecekmiş bilmem kaç temmuzda.

lan ben o dumansız hava sahasına bir sokarım, daha genişlemeye yeri kalmaz.

tabi s.ki taşağına denk olanlar için problem yok. çünkü dert yok, nikotin yok. -sahasını s.ktiğim-

diit: arkadaşım sen sigaralı ortamdan rahatsız oluyorsan ben de sigarasız ortamdan rahatsız oluyorum. özgürlük hepimiz için değil mi? he rte içmiyor diye biz de içmeyelim. yok ya!
    11 -17 ... yamuq
  9. 9.
    ayrı bölümlerin oluşturulması içmeyenler için güzel olmasına rağmen, içenleri de nazi almanya'sındaki yahudiler gibi dışlayan, ezen sahadır.
    2 -3 ... schizofrenne
  10. 10.
    türkiye de çok fazla tutunamayacak olan şeydir.
    2 -2 ... zurna prezerve