1. 1.
  hayırlı regiller arkadaşlar...

  kendimi bildim bileli şu regil denen olayı merak etmiş, aybaşlarında olan kadınları yaşam ortamlarında doğal gözlem yoluyla inceleyip olağanüstü davranışlarının sebebini bir türlü çözememiş, son olarak bu tecrübeyi bizzat yaşayıp empati kurmak amacıyla beyaz seksi bir gecelik giyip kasık kısmıma attığım kesikle uyuyup sabah kendimi kanlar içinde bulunca heyecan içinde regil olmanın mutluluğuyla evin içinde koşturmuş fakat ilerleyen vakitlerde o abartılarak bahsedilen ağrıları, bridget jones filmi izleyip pasta yerken ağlama isteğini ya da duşun altında vajinamı okşayarak kendimi temizleme arzusunu hissetmediğim için bir süre sonra sıkılıp regilime ilk gününde son verme kararı almışımdır.

  hee konuya gelecek olursam da özellikle bayan yazarlar vişne suyuyla regl kanlarını yan yana getirip baksınlar, eğer aradaki farkı anlayan biri çıkarsa buyursun en kısa zamanda evlendirme dairesine gidip ömür boyu tüm özel günlerinde küçük orospuluğunu yapıp kahrını çekeceğime dair yehova'nın şahitleri ve selami şahin tebessümlü nikah memuru huzurunda imzamı atayım. bu kadar da ciddiyim bu konuda yani kardeşim dul komşusu olan herkesin başına gelebilecek bir şey bu. acaba vişne suyu diye içtiğimiz şeyler regil kanı olabilir mi hani belki kanın içine katkı maddesi falan ekleyip bize doğadan vişne suyu diye içiriyorlardır.

  velhasılı geçtiğimiz akşam salih bilgisayardan miss peregrine'in sipastik çocukları mı ne öyle bi film izlerken çaktırmadan aysun hanımın dairesine gittim. yani dul kadın sonuçta kaybedecek bir şeyi kalmamış; bildiğim bi belalısı falan da yok, şimdi yalan yok gözüm de var ama daha ilk evliliğimi yapmadığım için nikahıma alamıyorum çünkü ilk karım olarak alırsam mahalleli saftirik elmer diye lakap takıp mahallede yürürken dalga geçmek için ellerini tüfek yaparak hafif dizleri kırık ağır adımlar atıp hiştt yaparlar ama kuma olarak getirirsem helal olsun bak dul kadını ortada bırakmadı derler...

  şu hayatta yüce allah dışında förbi'den, troll bebeklerden, bir de spirited away'deki kara çarşaflı ruhtan korkmuşumdur. aysun hanım da aklınca şaka yapmak için kapıyı üstünde kara çarşafla açtı. korkudan az kalsın kalp krizi geçiriyodum sonra neyse ki tutti frutti çın çın deyip üstündeki çarşafı fırlattı. ''ben de seni bekliyodum erkeğim'' dedikten sonra elindeki slim sigarasından derin bi fırt çekip dumanını 40 yıllık orospu edasıyla kulağıma üfledi. ''neden kulağıma üflüyorsun üfleyecek başka yerimi mi bulamadın hehe'' diye çıktı ağzımdan.

  bu karşılamadan sonra içeriye girip her zamanki paranoyaklığımla saksı diplerine, priz arkalarına, oyuncak ayıcıkların gözlerine, aysun hanım'ın sütyeninin içine yani gizli kamera ya da böcek koyulabilecek hemen her yeri kontrol ettikten sonra telefonumdan hafif bi ilahi açıp yanımda getirdiğim şişeden birer kadeh zemzem doldurmuştum ki aysun hanım beni yatak odasına davet etti. bir an için heyecanlandım ama meğerse yatağı gıcırdıyormuş onu tamir etmem için çağırmış. gıcırtının karyolanın neresinden geldiğini tespit etmek için birkaç seks pozisyonu denedik üstümüzde elbiselerle birbirimize dokunmadan o ara bayağı bir terlemişim yoruldum böyle boğazım kurudu gidip dolaptan soğuk bir şeyler içeyim dedim. aysun hanımdan isteyecektim de arkasını dönüp camış gibi yatmıştı sanki gerçek s.ktim akoyim.

  baktım dolapta cam şişenin içinde kırmızı bi sıvı var. herhalde vişne suyudur deyip bardağa doldurdum. tadı acayipti böyle acıydı biraz, iki şeker atıp karıştırdım bu sefer öyle içtim tortular falan da vardı içinde herhalde aysun hanımcığım kendi elleriyle yapmış biraz da posasından bırakmış şifa olsun diye düşündüm. bi baktım aysun hanım arkamda bitmiş garip garip bakıyor bana. ne oldu ne bakıyosun amck demeye kalmadan ''ayyy o benim regl kanımdı hihi aslında seni kendime köpek etmek için yaptığım kurabiyelerin içine falan koyuyodum biraz bir türlü işe yaramadı ama şimdi direk içtiğin için yarar herhalde'' deyip orospu karılar gibi kahkahalar attı.

  sennn naptıııın deyip üstümde ne varsa çıkardım ve çırılçıplak eve koşup kendimi duşa attım. duşun altında ellerimi çapraz şekilde omuzlarıma koyup ağladım. dün akşamdan beri aysun hanımı düşünmeden edemiyorum nereye baksam onu görüyorum, musluğun sıcak soğuk kısımlarına bakınca bile onun memelerini görür gibi oluyorum... ne yapmam gerek arkadaşlar, kizlarsoruyor.com'a falan baktım bi sonuca ulaşamadım ya her türlü büyü bozma konusunda ihtisas yaptım ama kendime yapılan büyüyü nasıl bozabilirim hiçbir fikrim yok kafayı yicem kendimi öldürücem artık hay yedi ceddimi ak gandalf siksin nasıl geldim bu oyuna kendimi akıllı sanırdım bu kadınlar adama takkesini ters giydirirmiş daha sikseler evlenmem gerekirse ya.rağımı kurutup günlüğümün arasına koyarım yine de evlenmem...
  23 -25 ... etuuu
 2. 2.
  dul komşunun regl kanını vişne suyu sanıp içmek
  7 ... hepinizi sevmiyorum
 3. 3.
  Bir kuruntu. Bence o vişne suyudur, arkandan da şuh kahkahalarla bir güzel gülmüştür.
  4 -1 ... daisyfuller
 4. 4.
  salihe içirdik gitti gey pornosu açtı

  zaten bir garipti daha beter oldu.
  5 ... timur cengiz hulagu
 5. 5.
  iğrençliktir. nasıl hayal dünyanız, nasıl bir yaşantınız var lan sizin. ne yedirdiler, hangi ortamlarda büyüttüler sizi? Hakikaten normal insan beyniyle düşünülebilecek şeyler değil bunlar.
  3 ... petrauskas
 6. 6.
  Uzun zamandır okuduğum en güzel hikayeye konu olan olay. kurutup günlük arasına koyma fikrine özellikle bayıldım.
  2 -1 ... goruyor musun rukneddin
 7. 7.
  regl kanının şişede saklandığını sanan hastalıklı bir beyin tarafından, uyurken götünün açıkta kalması sebebiyle görülmüş bir rüyadır.
  2 ... nagam
 8. 8.
  regil yazısını okuduktan sonra, entry i okumaktan vazgeçtim.

  arkadaş rüyasını anlatmış olabilir evet.
  2 ... he gulum he he de gitsin