bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 48.
  Bir genç kızın tutulduğu 'şikar' herifi elinden kaçırmamak adına verme ihtimalinden daha az olmalı. "Bir kadın dulsa kolay vericidir" gibi bir yargı tevatürden başka bir şey değil bence.
  ... cenillo
 2. 48.
  Üstte bazı arkadaşlar yazmış zaten. dul kadın her erkekle yatmak istemez. Çünkü bazı erkeklerin onun dul olmasından faydalanacaklarını bilirler.

  Aynı zamanda bu konularda daha tecrübeli olurlar. Bir erkeğin niyetini kolayca anlayabilirler.

  Bekarlık sultanlıktır felsefesinde yaşayan dul kadınlar da vardır tabi. bu durum, sizin hangi kategoride bir dul kadınla konuştuğunuzla paralel olarak ilerler.

  Dipnot: Yalnız bazı dul kadınlar çok seksi oluyor.

  Edit: ulan Amma çok dul kadın dedim amk. Dul kadın.
  ... sende mi cemil abi
 3. 47.
  dul bir kadın olarak senelerdir çürüttüğüm iddia. iki ciddi ilişki yaşadım. bir erkeğe de çok aşık oldum ve onunla bile sadece bir defa yakınlaştım. bunlar haricinde vermişliğim yoktur ve olmayacaktır. sevişmek sevmekten gelir. sevdiğim erkek de ancak yakın çevremden olmuştur. bildiğim biri olmalı. durakta veya bir kafede bir erkek görüp de aşık olmuşluğum yoktur. tanımadığım, ailesini, arkadaşlarını bilmediğim erkeklerden hiç etkilenmem. bir de vermekten bahsediyorsunuz.
  4 ... hurmetlerimle
 4. 46.
  (bkz: dul anneler sik arıyor) bu ayrıntıyı hatırlayanlar acık oylasın lütfen.
  2 -2 ... bilgen
 5. 45.
  Dul kadınların ihtiyaçlarını gidermek gerekir. Hatta dul kadınların kızlarına da yardımcı olmak gerekir. Tüm aileyi elden geçirmek iyidir. Hepsinin kaşıntısını kaşımak büyük bir iyiliktir.
  -5 ... hey brother
 6. 44.
  uzun süre eşinden ayrılmış dul kadınsa sizde kibar erkekseniz verme olasılığı yüksek kadındır. evet..
  -1 ... ersoy ulubey
 7. 43.
  toplumda böyle bir kanı var. çoğu erkek dul kadınları sekse ihtiyacı olan, herkesle beraber olabilecek insanlar olarak görüyor. hatta kadınlar için bile eşlerine, sevgililerine göz koyabilecek potansiyele sahipler.

  geçmişte annem ve kızkardeşimle sürdürdüğümüz hayat bunu bize öğretti. uzun yıllar babamız yok diye peşimizde gezen aile babaları (!) ve kıskanç eşleriyle uğraştık.

  görüyorum ki bu zihniyet hala devam ediyor.

  unutmayın bir gün anneniz, kızkardeşiniz dul kalabilir ve ona da sikilecek ( sizin tabirinizle), kişiliği, bir duruşu olmayan biri gibi bakabilirler.

  olmaz demeyin. olmaz olur.
  20 -2 ... nadia nadia
 8. 42.
  böyle düşünen dul kadın gördüğü zaman ' aha abi bu ne biçim yanıyodur şimdi var ya ' diyerek salyalarını akıtıyordur.
  1 ... ucgende alan
 9. 41.
  Tam tersi dul kadinlar kendilerini daha cok korur. Dul oldugunu bilip yatma pesinde olan erkeklerden kendilerini korur. Tabi guvenini kazanirsaniz neden vermesin.
  1 ... kedi memduh
 10. 40.
  o zaman dul erkekler ibne mi oluyor bu tespite göre?
  inşallah anneniz dul kalır neyin ne olduğunu anlarsınız dicem ama sizin gibi yavşaklar yüzünden bir ailenin parçalanmasına yüreğim dayanmaz.
  3 ... exlamabin