bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çok eğlenen veletlerdir.anılarım canlandı beah..*
    1 ... angelripper
  2. 2.
    (bkz: havalı tüfekle popolarından vurulasıca kişiler)
    1 -2 ... zargana
  3. 3.
    insanı deli eden ama cinnet geçirtme noktasında sempatiklikleriyle, olası katliamları önleme gücüne sahip insanlardır.
    1 -1 ... zargana
  4. 4.
    genelde insanlar pist yerinde oynarken, onların çevrelerinde dairesel olarak fırfır koşarak dönen ve dönerkende yarılırcasına kahkahalarla gülen 6-7 yaş çocuklardır.
    (bkz: hala daha anlam veremiyorum)
    ... komikimben
  5. 5.
    6 veya 7 yaş olan, ancak 35 üzeri yaşa göre giydirilmiş çocuklardır çoğu zaman. erkekleri takım elbise*, kızları da tuvalet* giyerler. koşuşturup, ona buna çarpıp, ortalığın tam manasıyla *mina koymaları nedeniyle tiksinçlik uyandırırlar insan bünyesinde.
    3 ... dom dom bullet
  6. 6.
    piyanist şantörün; her şarkı öncesinde, "çocuklarımızı lütfen pistten alalım" uyarılarına maruz bırakılan ailelerin çocuklarıdır...

bu bir bayrak yarışıdır... herkes yapmıştır, bayrağı daha küçüğüne devretmiştir... bu "koşuşturan çocuk" hiç bitmeyecektir.
    2 ... paleface
  7. 7.
    düğün pastasını görünce duran veledlerdir. akabinde pasta etrafında konuşlanır bir parmak hisse kapabilir miyim düşüncesine dalarlar. çok geçmeden eski hiper aktif hallerine bürünürler, halay tipi toplu oyun yada dansların da korkulu rüyalarıdır ve en çivili topuklusundan bir ayakkabı giymiş tombul teyzenin gazabına uğrarlar. çok vakit geçmeden yine eski hallerine dönerler.* *
    1 ... handushka
  8. 8.
    (bkz: keserim çükünüzü)
    1 -1 ... dolayli zarf tumleci
  9. 9.
    bilimsel olarak gözlemlenmesi gereken veletlerdir.
    hiçbirşey yapmamaktadırlar, amaçları belli değildir, bir varış noktaları yoktur. yani a noktasından b noktasına gitmek için koşmazlar. sadece salon da büyük daireler çizerek koşarlar. ama neden? işte bunun cevabını asla öğrenemeyeceğiz belkide. birde böyle küçücük çocuklara takım elbise giydirirler ya ona daha gıcık oluyorum ben..
    ... murphy
  10. 10.
    dünyanın en çok eğlenen grubudur. hiçbir şey umurlarında değildir. belli bir yörüngede yorulmak bilmeden koşarlar. bunları yaparken de düğün sahiplerinin sinirini oldukça bozarlar.
    ... ilyka