bugün

(bkz: genç kızların dudağını çıkartarak poz vermesi)
çok büyük ihtimalle olaya seksapellik katmak amacı güder.
yakışan vardır yakışmayan vardır aman dikkat yakışandan kaçmak lazımdır.
her an ısırabicek kız modeli.
erkeklerin yapmaması gereken eylemdir. hayali bile kötüdür. işi bilen yapsın.
Amacın seksilik olmasına rağmen birçok kızda itici durduğunu düşünürüm.
en az tepeden fotoğrafını çeken ergen kızların yaptığı kadar saçma bir durumdur. amaç nedir ki, seksi görünmek falan mı ? bu kadar kasmayın kendinizi efendim, seksi olayım derken rezil oluyorsunuz. *
pek davetkar bir poz modelidir. sol elin işaret parmağı ağza sokulup, sağ elle kalçaya bir şaplak atılabilir aynı zamanda. sakıncası olmaz kanımca.

(bkz: petek dinçöz)
sadece adriana lima'ya yakışan pozdur.
hem sexy'dir hem seksidir hem de seks-i'dir. her türlü gideri vardır.
hem sexy dir hem de seksiiyidir efendim.
çoğu türk kızı için(istisnalar kaideyi bozmaz) dudağında uçuk varmış da onu gizlemek istiyormuş hissiyatı uyandıran eylem.

onun haricinde dünyada sayılı kadına yakışır pozdur, orası ayrı.
gözlemlerime dayanarak belirtmeliyim ki, masum yüzlü kızların fotoğraf pozudur genelde. sebebi mi? masum ve güzel yüzlü bir kız görünce insanlar ona yakınlaşma isteği duyar. günümüz dünyasında da kızlar bu yakınlaşmayı istemez, argo konuşup çatlak gibi davranarak ve ilginç fotoğraf pozları vererek olduğundan farklı görünmeye çalışır, bir anlamda kendini güvenceye alır.

edit: ahu türkpençe bir röportajında ' insanlar beni masum buluyor ama göründüğüm kadar masum değilim. ' demişti. kendisinin masum yüzü tartışılmaz... buna rağmen masum olmadığını özellikle vurgulamasının aşırı yakınlaşmayı engelleme amacı taşıdığını düşünüyorum.