bugün

sussan olmuyor. patlatsan olmaz
sivilcemi zall bey, bağlasan durmaz.

edit: ne diyom la ben anarşist mi oluverdim
bıyıkları kes mesajı veren iltihaplı sivilcedir.
Aft dedigimiz sivilcedir, ayrica yemek yedirmeyen cignettirmeyen illet bir seydir.
sevgilinin öperken ısırıp içindeki irini akıtması gereken sivilcedir. * *
eğer aft dediğimiz dudak içi yarasıysa (bkz: kenacort-a) ilacı önerilir efendim.
şahısa az öpüşmesi tavsiye edilir.

not: troll oldum çıktım ya
piraldyne çok iyi gelir. başta yakar ama o acı bile tatlı gelmeye başlar bir süre sonra.
patlatması acı verir, kalması da can sıkar, öyle bir keşmekeştir. nedir bu sivilcelerden çekilen.
uçuk değildir sıkınca patlar ama bir türlü iyileşmez ve acı verir. krem falan sürseniz ağzınızda iğrenç bir tat oluşturur.
evlat acısıdır. sıkmaya kalksan müthiş bir acı çektirir. ah ergenlik çağlarım geliyor da aklıma.
bunu gören alın ve burun onda görüp kendisinde de çıkmasını sağlar. neyse ki bunlar ergenlik sivilceleridir. bol bol denize girin çıkın hiçbirşey kalmaz. tuzlu su ne müthiş bir şeydir.
olmaz olsundur, bu gözler o günleri görmez olsundur.
paris je t'aime filminden sonra her seferinde beni, lan? acaba mi? dedirten sivilcedir.

filmde paris'e giden bir turist, el kitabindan bu tur sivilceleri dikkat edilmesi gerektigini, bu sivilcelerin opuserek bulastigin okumaktadir. sonrasinda bazi olaylar meydana gelir ve turist kendini bir kadin ile opusurken bulur, kadinin dudaklarina baktiginda dudaklarinin beyaz sivilceler ile dolu oldugunu gorur. hayirlisi...

izleyin derim, guzel film.
güncel Önemli Başlıklar