bugün

sevgilileri ve evli kişileri ilgilendiren aciklama.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25550570/

http://www.milliyet.com.t...i--kisiselsaglik-1630625/

edit: zararli değil diyenler için link. ulan sirf baslik hakli ciksin diye buldum. erken öten eziklere kapak olsun.
Yoktur. Haberin son paragrafı okunursa bu bakterilerin sağlığa yararlı olduğu yazıyor.
evet 10 un uzerinde tekila ve bira sagliga zararli.
Yastıkla öpüşmekten daha sağlıksız değildir.
YOK EBESiNiN AMISI. KADINA GiRMEK DE ZARARLIDIR AQ. iÇERDE BAKTERi VAr.
Atalarımız öpüşmüyorlardı gençler, en fazla kralın götünü, reisin sakalını falan öperlerdi her halde

Aslında iyi ki de öpüşmüyorşardı, yoksa sanmıyorum bu günlere, bu yaşlara varabilecek miydi ırkımız, enfeksiyondan giderdik,

Şimdi iyi oldu sabunu, diş temizliğini öğrendik, birbirimizin ağızını dilini emiyor, götünü taşağını yalıyoruz, hayat çok garip, gerçekten çok sapığız.
bu araştırmayı yapanın , bilgisine danışılan uzmanın , haberi yapanın * da öpüştüğü düşünülürse
bu kadar ince düşünmenin gereği yoktur , duygu , romantizm de bünyeye gereklidir .
bakma öyle yazdığına yiyişmek güzeldir.
yalandır. haberde sağlığa faydalı olduğu belirtilmiş.
dudak tiryakisiyiz...
doğru tespittir. insan başka birinini ağzının içine dilini sokar mı ülenn???

ben sizin midenize tüküreyim.
tamam canım, bundan sonra kulak kulağa öpüşürüz.

haydi dağılın şimdi
paylaşılan linki dahi okumamış yazar sıçmığı.

Dudak dudağa öpüşmenin her seferinde insandan insana yaklaşık 80 milyon bakterinin transferine sebep olduğunu belirten araştırmacılar, bu durumun bağışıklık sistemini güçlendirdiğini belirtiyor.

(bkz: probiyota)
zararlı mararlı biz türküz olum bize dokunmaz...
türlü hastalığa karşı bağışıklık kazandırır. şifadır.
gel de ters takla atma. la zaten öpüşmek dediğimiz şey dudaklarımızla olur. allah aşkına, vücüdunun başka nahiyeleriyle öpüşenler varsa beni bu konuda bilgilendirsin. en iyisi cübbeli ahmet hocaya soralım.

-hocam dudak dudağa öpüşmek zararlı mıdır?
+cehennemde yanacaksınız.
-...

zaten güzel olan her şey zararlı amk.
her araştırma o kadar güvenilir olsaydı. 10 kişiye test ettiğin şeyi milyonlara bu kadar kolay genelliyebilseydin olabilecek durumdur. sevişmeyin o zaman neslimiz devam etmesin onda da bakteri geçer. hem de bakterinin alası.
sevdiğin kadınla hastalığıda paylaşırsın bakterilerinide zaten.
sözlükte ne kadar çok sığ ve geri zekalının olduğunun kanıtı olan başlık. haber spotunun alt metninde bile "bu durumun bağışıklık sistemini güçlendirdiğini belirtiyor."

yazmışlar. ama başlığı açan salak da "80 milyon bakteri" öbeğini duyunca sağlığa zararlıdır o zaman olarak anlamış. başlıkta 1 kişi hariç geriye kalan geri zekalar da öpüşmenin zararlı olduğu şeklinde kanaate varıp buna göre mantık çerçevesinde görüşlerini bildirmişler.

olm salak mısınız. bir haber metnini bile okumaktan aciz misiniz. faydalı yazıyor orada!
Tahrik oldum, kadinligimdan utandim.
yarin dudaklarından öpüp, aşk şarabını içmeden sevişmek olmaz. sağlığa da her türlü faydalıdır. zararlı falan değildir. senin ağzının içinde ne varsa, onunkinde de o var. bir de böyle düşünün.
(bkz: hiç insan insanı dudaktan öper mi)
Öpüşecek kimse bulamayan araştırmacıların araştıracak konu bulamamalarından mütevellit ortaya çıkmış tespit.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
sevdiğin evleneceğin kadınsa herşeyini paylaşırsın. bakterilerini bile.
ama sigara içiyorsa kül tablasını yala daha iyi*
Ben hep 50 liralık öpüştüğüm için, beni ilgilendirmeyen haber.
bu önerme ye iki yönlü bakmak lazım.
Bi yönüyle doğrudur şöyle ki. Çağımızın gereği olarak tam ülkeler birbirlerin ile entegre olmuş ve dünya bir köy mevkine ulaşmıştır. Bu da bize bulaşıcı hastalıkların daha hızlı yayılmasına sebebiyet verdiğini göstermektedir.
Öpüşmek cinsel yolla bulaşan hastalıklarda en kolay ve en hızlı bulaşma biçimidir. Bu yönüyle düşünürsek doğru.
Diğer bi yönüyle ise insanın ağız sağlığına dikkat ettiğini görmekteyiz. Insanın vücudunda en çok bakteri barındıran yerlerden birisidir ağız. Öpüşen insan karşı cinse kendini şehvetli bir şekilde istemesi için ağız sağlığına dikkat etmesi gerekmektedir.