bugün

sevişirken o anki şehvete kapılıp, istem dışı yapılabilen eylem. genelde kız tarafı yapmaktadır.
sana tapıyorum anlamına gelen kız/erkek fark etmeden yapılan eylem.
Bugün pizzacının önünden geçerken gayri ihtiyarı yaptığım hareket.Sora pizzacı çocuk nie bana bakıo dersin sevgili ben.

(bkz: akıl orucumu tutuon mübarek)
twilight saga nın kadın başrol oyuncusu kristen stewart'ın bütün seri boyunca sıkılmadan sürekli olarak tekrarladığı sinir bozucu eylem.
öpüşürkense tahrik edici etkisi vardır. hafiften bir ısırma efekti hissetiğiniz şehveti belli edecektir. *
oral seks sırasında çok can yakabilecek eylem.
tdk nın sözlük geneli gibi düşünmediği deyim. tdk ya göre hayran kalmak, hayrete, şaşkınlığa düşmektir.
daha çok sevişirken yapılan eylemdir. ama bu bir fantaziden etkilenerek kendi dudaklarını ısırmakla çok hoşunuza giden sevgilinizin çok sevdiğiniz dudaklarını ısırmaktan farklıdır. onun dudaklarını her daim yemek isteyebilirsiniz.
dudak dudağa öpüştükten sonra yapılınca karşındakinin hoşuna giden ve gaza getiren eylem.
(bkz: denedim çalışıyor)
dudağı ısıran kişinin bayağı bir ateşli olduğunun belirtisidir. kendinizi ona bırakmanız yeterli olacaktır. memnun bırakır sizi.
aşka gelindiğinde erkek veya kız tarafından gerçekleştirilebilecek olan eylemdir. kim bu şanslı erkek?**
seksi olan bir eylemdir.
takıntım olan eylemdir. mazoşistçesine kanatana kadar dudağımı yemek hoşuma gitmektedir.

edit: belki de psikolojik rahatsızlık yaşayan bireylerin davranışıdır.
Kan tadını seven kişinin yaptığı bir eylem olabilir. Stres altındayken yaparım.
dudak ısırmak neysede şişeleri parçalamasaydın iyiydi.
Acı yemiştir acı hemen seyapmayin.
Alt dudak yoksunu yayık ağızlı kadınlar yapmaya kalkınca antierotik olan hareket.
sik beni bakışı'nın; argümanlarından biridir.