bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sevişirken o anki şehvete kapılıp, istem dışı yapılabilen eylem. genelde kız tarafı yapmaktadır.
    5 ... buny
  2. 2.
    sana tapıyorum anlamına gelen kız/erkek fark etmeden yapılan eylem.
    1 ... kskyankee1912
  3. 3.
    Bugün pizzacının önünden geçerken gayri ihtiyarı yaptığım hareket.Sora pizzacı çocuk nie bana bakıo dersin sevgili ben.

(bkz: akıl orucumu tutuon mübarek)
    5 -1 ... piramidkedisi
  4. 4.
    (bkz: az çabayla nasıl maximum sexi olabilinir)
    2 ... bahadrhun
  5. 5.
    twilight saga nın kadın başrol oyuncusu kristen stewart'ın bütün seri boyunca sıkılmadan sürekli olarak tekrarladığı sinir bozucu eylem.
    2 -1 ... astarte
  6. 6.
    hırs, heves, sıkıntı, stres vb. durumlarda farkında olarak ve sert bir şekilde yapıldığı zaman dudaklarda kalıcı iz * oluşmasına neden olabilir.

bunun haricinde kadında ve erkekte istemdışı şehvet belirtilerinden bir tanesidir.
    5 ... ashtarte
  7. 7.
    öpüşürkense tahrik edici etkisi vardır. hafiften bir ısırma efekti hissetiğiniz şehveti belli edecektir. *
    3 ... maroia
  8. 8.
    oral seks sırasında çok can yakabilecek eylem.
    1 ... teflon
  9. 9.
    tdk nın sözlük geneli gibi düşünmediği deyim. tdk ya göre hayran kalmak, hayrete, şaşkınlığa düşmektir.
    3 ... asitbazdengesi
  10. 10.
    daha çok sevişirken yapılan eylemdir. ama bu bir fantaziden etkilenerek kendi dudaklarını ısırmakla çok hoşunuza giden sevgilinizin çok sevdiğiniz dudaklarını ısırmaktan farklıdır. onun dudaklarını her daim yemek isteyebilirsiniz.
    1 ... dort melek
kapat