bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  çok içten edildiği anlar.
  4 -1 ... nihan
 2. 2.
  şuan bile olabilecek andır. aslında insanların ALLAH(cc) a yakınlaşmalarıyla sayısının artacağı zaman dilimidir.
  3 ... arzuyilmaz
 3. 3.
  'tüh keşke başka bir şey isteseymişim.'
  'gökten kemik de yağmadı hay aksi şeytan!' dedirten anlar.
  -1 ... pincooper
 4. 4.
  tanrı' yı kandırdabildiğin anlar.
  4 -13 ... kansob
 5. 5.
  genel olarak 'keşke başka bir şey dileseymişim' sözleriyle geçiştirilen anlardır.
  sanki o keşke dilek illa gerçekleşecekmiş gibi.
  ... adamkolik kadinfobik
 6. 6.
  içten edildiği her an.
  3 ... freedom
 7. 7.
  benim duam kabul olmaz diye sitem eder. birşey söyler hemen o anda duası kabul oluverir. * sevineceğini sanırsınız, halbuki tüh bak görüyor musun keşke başka birşey dileseydim diye yine sitem eder. kısacası insanları mutlu edemezsiniz.
  1 ... dibi dibi rek
 8. 8.
  onceden duğa etmiş olması zorunlu andır.
  3 -1 ... m m m
 9. 9.
  yasin'de yazdigina göre:

  dua'nin kabul edilecegi vakitler : kadir gecesi, arefe günü,ramazan ayi,cuma gecesi, cuma günü gece yarisi,gecenin ikinci kismi,gecenin birinci üçte biri,gecenin son üçte biri,ortasi, sehe vakti,cuma saati, yani imam minberde iki hutbe arasinda oturup namazdan farig oluncaya kadar olan saat,namaza kaamet getirilip selam verene kadar olan zaman,namaz kilarken ayakta dua etmek,kimine gore ikindiden sonra günes batincaya kadar arada olan zaman,kimine gore cuma gününün son saati sabah olunca,henüz günes dogmadan, kimine göre gunes dogduktan sonra ebu zer el-gifari(r.a)ye göre günes arsin kadar yükselip kaydiktan sonra.

  kabul halleri ve saatleri : ezan okunurken, ezanla kamet arasinda,basi belada ve sikintida lan icin karnetteki iki hayye ale'den sonra,allah yolunda harbde insanlar saf oldugu zaman,harb kizistigi zaman,farz namazlarin ardinda,secde halinde,kur'an okuduktan sonra,hatim'den sonra,bilhassa okuyucunun hatminden sonra,zemzem suyu icince,cenaze yaninda gidince,horoz öterken,iki müslman bulustugu zaman, zikir meclislerinde, imam 'veled-Dallin' dedigi zaman,olunun gozlerini kapattiktan sonra, namaza kamet getirirken,yagmur yagarken.
  1 ... nekibuki