bugün

Dua ederken isteğinizi ayrıntılı isteyin. Gonulden isteyin. Hayırlısı nı isteyin bir de.
Spesifik olarak istemek, ne istediğini bilmek, istediğinden emin olmak demek.

Ne istediğini bilen insan, istediğine ulaşmak için çaba harcayabilir. Deli dana gibi oradan oraya savrulmaz.

Dua etti oldu dersiniz, sebat etti oldu dersiniz, duaya inanmam ama bir güç var dersiniz... Yeterki içten isteyin ve amaca uygun hareket edin.
Olması gereken olur.
Niyet isteği takip eder.
instagram'da da bugün bütün sayfalar bunu paylaştı. bir sözlükte görmediğimiz kalmıştı.
olması gerekendir.
Aslında biraz cahil avuntusudur.
Allah olsam herkese kulak vermezdim, dua etmeden önce ben buna değer miyim diye düşünün bir. Loreal paris reklamı gibi oldu, çünkü biz buna değeriz.
Evet neyse ben buna değerim ve dua ederken de sadece allahım zaten biliyorsun uzun uzun anlatmayacağım, hadi halledelim şu işi, yardımın gerek derim. Sonrası kun fe yekun.
Mekana gidip hamburger siparişi verip yanında da mega boy patates, ekstra soğan halkası ve ranch sos olsun tanrım demek gibi bir şeydir.
Niye? Allah kalpten geçeni bilmiyomu? Aman ha unutma demekmi istiyor vatandaş.
Dua ederken dilek ve istediğimiz şeyleri ayrıntılarıyla istemek..
Katıldığım durumdur. Bu güne kadar rabbimden ne istedimse hep ayrıntılı istedim ve çok şükür istediğim herşeye kavuştum. Kalpten ve inanarak isteyin..
Ne dilediğine dikkat et vurgusu ile yola çıkan dua ediş tekniğidir.
dua da bile üşengeçiz ya!
görsel
güncel Önemli Başlıklar