1. 1.
  (bkz: politeizm)
  1 ... petit beurre
 2. 2.
  Aracılıktır, küfürdür.
  4 ... malazgirt40
 3. 3.
  vesile kılmak diyor. bir çok duada peygamberler, evliya ve enbiyalar zaten vesile edilir, bu yeni bir şey değil ki.

  --spoiler--
  " Ey iman edenler! Allah’a karşı gelmekten sakının, O’na yaklaşmaya vesile arayın ve O’nun yolunda cihad edin ki kurtuluşa eresiniz..". maide suresi 35.
  --spoiler--
  3 -6 ... gok kubbeye kadar yolu var
 4. 4.
  enayi düdükleme bilgisi.

  oh ne güzel.
  1 ... gedikpasa
 5. 5.
  islam´dan çıkmak anlamına gelen bir söylemdir. allah insana şah damarından daha yakındır, evliya mevliya diye bi şarlatan yoktur. allah vardır, insan vardır, icabında camii bile yoktur, ibadethane bile yoktur- ibadethane bile bütün dünyadır.

  bunlar islam ya da müslüman olmayan gerizekalılardır, allah bunlara ve bunların peşinden koşanlara akıl fikir versin, kalp gözlerini açsın.
  1 ... paganviodio
 6. 6.
  bunlar bir de cahil, ne idüğü belirsiz bir herifin elini öpüyor. din, tümden manyaklık zaten. müstehak ama aklını kullanmayanlara.
  2 -1 ... cenkiss
 7. 7.
  banane evliyadan lan ben kendime bakarım diyemeyenlere gelen laftır.
  1 ... sananeomk
 8. 8.
  islam, Tanrı ile kul arasına aracı sokulmus bir paganik inancın üzerine geldi. Yahudilik ve özellikle Hıristiyanlık, Tanrı ile kul arasına başka nesneler girdiği için bozuldu.

  Hâl böyle iken, tanrı ve kulu arasına aracı sokmayan islam dinine inanıp da ayette geçen "vesile"yi işinize geldiği gibi alıyorsanız, bilemiyorum kim yanılıyor...
  1 ... aquila non capit muscas
 9. 9.
  kürtten evliya...
  sokma avluya...
  1 ... arbutus unedo
 10. 10.
  islam'ı şirk dini yapanlar utansın. Ve de dini Kur'an'ı okuyup anlamak yerine şeyh denen soytarılardan dinleyen gönüllü cahiller.
  2 ... thelma