bugün

oydur bu oy. bir perdenin arkasına geçer zarf içinde kutuya atarsın. söylersen attığın oyu dikkat çekersin. söylemezsen saygı duyulur. dtp dir ama bu parti, pkk dır. sen git bunu bir karakolun önünde veya gerçek bir türk ün yanında haykıra haykıra bağıra çağıra açıkla bakalım o linç girişimleri için kendini hazırlayan kalabalık seni bir okşasın değil mi? herkes için saygı duyulması da gereken düşüncedir.
hainliktir.
(bkz: terörü desteklemek)
Ülkeyi bölmeye çalışan, onbinlerce askerimizi, vatandaşımızı şehit eden teröristleri savunan partiye oy vermek.
vatana ihanet edendir. daha fazla şehit vermemiz için çırpınan insandır.
gerçekleşmemiş olaydir, 22 temmuz secimlerinde dtp parti olarak degil, bagımsız adaylarla secime girmiştir.
ya cahil insanların yaptığı davranıştır. bu kişiler acayip vaatlerle kandırılmıştır.

ya da harbi o. çocuklarının yaptığı bir davranıştır.
mhp'ye oy vermek kadar onurlu, pkk'yı desteklemek kadar adice bir olaydır.
(bkz: pkk ya teror orgutu diyememek)
verilir efendim verilir. dtp' ye oy verilir , apoya af istenir; bunların hepsi normal davranışlar zaten. biz anormaliz. şimdi biz desek ki hepimiz türküz hepimiz milliyetçiyiz aman ya rabbi bizden faşisti olabilirmi o saatten sonra. ama deseki bir başkası hepimiz kürdüz hepimiz dtpliyiz özgürlük savaşcısı, en asil duyguların insanı oluverir bir anda. böyle bir insafsızlıkta normal a dostlar, zaten demiştim ya anormal olan bizleriz.
dtp ye oy verilir lakin amacına baglıdır. hoş demokrasi adı altında amaç aranmaz diyeceklerdir ama bakılır efendim, bakılır.
güncel Önemli Başlıklar