bugün

ayrıca,

dtp'li zevatın kürtlerin haklarını korumaktan-temsil etmekten çok "kürt sorununu" nasıl kişisel bir sorun ve ego tatmin aracı olarak algıladıklarını, nasıl "bize geçmişte bunu yapanlar ödicek ula!" diye sonradan görme triplerine girdiklerini gösteren beyanattır.

aksini düşünüyorsan,

bu milletvekilleri ne yapmıştır kürtler için? hangi somut adımı atmıştır? birşeyler yapmışlar mıdır yoksa sadece laf ebeliğinde mi, suni gündem yaratmada mı başarılı olmuşlardır? delikanlı gibi söyle!
ne lan bu futbol macimi rovansi var denilen seysi sey.
fadimeyi killatmanin lüzümü yok...
arti kisisel düsüncem ; dtp 'nin götüne koyayim , bana fasist diyenin götüne koyayim en önemlisi ne kadar pkk li varsa götüne koyayim.

dtp , meclise girdide ne oldu madem sen bu olayi bir futbol maci rovansina benzetiyorsun bende bir avuc ibnenin trübinlerde neler yapabilecegini merak ediyorum. topu topu kac kisi girdi meclise , ne bok yicekler kürdistanimi kuracaklar.dur bir dakka...

(#2451001)

--spoiler--
bomba patlatmak ,türk askerini dagda bayirda pusuya düsürmeye terör denir.
insallah bir yakinin , arkadasin , akraban düser bir bombanin ortasina sehrin göbeginde bakalim o zaman ne diyeceksin... ideolojiymis.
--spoiler--
kendi ideolojisi dışında olanları faşo ilan eden pek muhterem, sorsan pek bi solcu, pek bi hümanist, ama vicdansız ve onursuzların pek bir hoşuna gitmiş, pek bir gıdıklandıkları rövanştır. kuduz itlerin oraya buraya bomba yerleştirenler, masum insanları tarayanlar olduğunu, yada acaba bunları yapanların veya bunları her platformda koruyanların kuduz itten ne farkının olduğunu niye söylemezler, ölen "karşı tarafın insanlarından" haz mı duyarlar, içlerinin yağları mı erir, kırmızı kırmızı kınalar mı yakarlar bilmek ister şu deli gönül. ee nede olsa:
(bkz: terörist her yerde terörist)
kaç sene öncesinin roövanşıdır bilinmez ama hak hukuk bilmeyen, kendi ideolojisi dışında düşünenleri terörist olarak niteleyen batık, karanlık, 82 zihniyeti insanlara karşı kazanılmış bir zaferdir. istediğin kadar terörist de karşında oyunu bir satranç ustasının sabrıyla oynayan kişiler var. Üzerlerine kuduz itler gibi saldırmak onları yıpratmaz aksine ellerini güçlendirir.*
(bkz: faşo her yerde faşo)
"35000 kişi yetmedi mi" diye sorulması farz olan olay. ama "yok kardeşim savaşta her şey mübah, tabii ki prim yapmak, haklı olduğumuzu göstermek için ezik ayağına, demokrat tribine yatacağız, ama elimizden gelse ananızı büyük bir zevkle belleriz sizin" diyemediniz ya delikanlı gibi, onurdan, haysiyetten, halklardan, kardeşlikten bahsedip ağalarınızla, sizi destekleyen iç-dış paşalarla, maşalarla, buştlarla, işbirlikçilerle ölen insanların zevkine kadeh kaldırdınız ya... bu halk sizden bi rövanş alır varya, en allah şaşırtan cinsten, öyle böyle değil!

edit: dünyanın en aptal insanları! size sesleniyorum: dikkat edin! burada küfüre maruz kalan dtp tarafını tutmayanlardır, ve mecazi bir anlamda dtp'nin bu insanlara bakışını yansıtmışımdır entrymde, yani tırnak içindeki bölüm, onların ağzından çıkandır. hoş, beyninizi anüsünüzde taşıdığınızı unutmuşum, anlamanızı beklemiyorum böyle basit yazım kurallarını...

not: kimseye hakaret amaçlı değildir, hani olur ya birisi küfretmeye, laf etmeye yeltenir, o edince laf ona gitsin, beni de uğraştırmasın diye yazılmıştır, itiraf etmek gerekirse.
bu halk uzatmalar da dtp'ye ve sözlükte ki gerillalara golünü atar efenim.
halkların kardeşliği dtp sayesindemi su yüzüne çıkacak bırakın allah aşkına. dtp pkk'ya terör örgütü diyemeyen bir partidir unuttunuz galiba.

bu ülke anayasayla yönetilir. devletin bölünmez bütünlüğünü bozacak hiç bir kurum ya da kuruluş bu ülkede nefes alamaz. bunlar demiyor mu "türkiye'nin bölünme vakti geldi" diye. bunlar değil mi bingöl mitinginde "buralar kürdistan'dır." diyen. utanmadan bir de meclise girip "türkiye'nin bölünmez bütünlüğünü savunacağıma namusum üzerine and içerim." diye yemin edecekler. sizde aferin bize ne kadar demokratik bir toplumuz diyeceksiniz. toplumsal barışmış.

solcusunuz diye kan emici pkk'nın siyasi kanadını oluşturan bir partiyi destekleyecek değilsiniz. uyanın artık. ya kandırılıyorsunuz ya da hainin önde gidenisiniz. ikinci seçeneği düşünmek bile istemiyorum.
daha neyin rövansı alınacak dedirtir insana. bugün 15 yılın rövansı alındı,yarın aponun rövansı alınacak,sonra ülkeyi eyaletlere bölüp kürdistan kurup kıçlarına kına mı yakacaklar?daha ne rövanşlar verilecek diye düşündüren ahmet türk söylemi. ezilmiş havası vermekle de olayı daha bir duygusal yaptığını söylemeden de geçmeyelim...
unutulmamalıdır ki her zaman son gülen iyi gülermiş...*

(bkz: meclisin mağaraya taşınması)
Demokrasiyi, barışı, toplumu kanla sulanacak bir çiçek olarak gören insanın sözüdür.
güncel Önemli Başlıklar