1. .
  dtp'nin 5-10 bin bağımsız aday göstererek, adayların seçim pusulalarına sığmayacak bir hal alması ile seçimi kilitlemesidir.

  efendim baştan açık açık söyleyeyim bazıların faşişt diyeceği kadar milliyetçiğim ama şuna inanıyorum, eğer dtp terorist partise ki öyle bu partiyi kapatın, yok değilse de adamların seçime katılması için engel çıkarmayın.

  sen zanagilleri serbest bırakacaksın, senin en büyük basın organların ''cep telefonuyla yeni tanıştı layy laay lommm, yıllar sonra ilk defa çimlere bastı hayy hayy humm ne romantik'' diye zananın kıçının dibinde dolaşacak ve haber yapacak sonra da seçimlere gelince de girmelerini engellemeye kalkacaksın. yok bu siyaset diyorsanız s.krim böyle siyasetinizi. ya adam gibi temiz iş yapın, konuşturmayın bunlarıki kıvırarak iş yapan bir demokrasim olduğu izlenimi ile haklı durumdan haksız duruma düşmeyelim dahası s.ktir et izlenimi kendi kendimize deli olmayalım ya da yerel yönetimleri terorist doldurmuşunuz boş verin sizin vekilleri, kendi menfaatlerinizi , açın önünü meclis de terorist dolsun. zaten büyük partilerin bölge adaylarının bazılarının pek bir farkı da yok.
  3 -1 ... bardagin dolu tarafi
 2. .
  (bkz: agent smith)
  2 ... stormbringer