bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    tanımlaması çok zor olan insan güruhu.

heidi'nin dedesinin olgunluğunda ya da gözlüklü şirin'in saflığında düşünüyorum yine de bi tanım yapmak zor geliyor.

akp'nin ekonomik ve halka yakla$ımı derinden sorgulanıyor, eleştiriliyor. haklı yanları var haksız yanları var orası kişiye göre değişir.

diyelim ki akp ülkeye şeriat getirmeye çalışıyor..
    diyelim ki ekonomi çok kötü..

yani olabilecek en kötü senaryoyu akp ile özdeşleştirelim.

bu kadar olay çıkarıldı, bu kadar isyan edildi. emre kongarlar, emin çölleriaşanlar, "tehlikenin farkında mısınız" diyenler, cumhuriyet mitingleri sel oldu aktı..

bi allah'ın kuluda çıkıp pkk'nın $ehirdeki versiyonu olan "dtp" lilerle ilgili "tehlikenin farkında mısınız" diye bir tek kelime etmedi.

bu kadar büyük bir ironi olabilir mi ? diye sorası geliyor insanın..

terör mü daha büyük tehlike irtica mı ?
    teröristlerin mi meclisde olması daha büyük tehlike imamların ya da şeriatçıların mı ?

"türk halkının %60'ı aptaldır" demek istemiyorum çünkü türk halkının %60'ı "türk halkı aptaldır" diyor. ulan yoksa biz kendimizi daha iyi tanımaya mı başladık ?
    7 -15 ... nietzsche
  2. ?.
    ikisini de tehlike olarak gören zihniyettir aslında o. iyi düşün bak. son 5 saniye!
    5 -5 ... paris hilton
  3. ?.
    yanlış zihniyettir. ama sanıldığı gibi kimseler böyle bir duruma "tehlikenin farkında mısnız?" dememezlik etmemiştir.

not: en azından kendi adıma gayet rahatım bu hususta.
    -3 ... kara hilal
  4. ?.
    hani bize bakacağına bizden daha kötüleri var demeye getiriyorsa cümle, e hakkı var o zaman.

aynı seleden çıkma çürük domates gibisiniz maşallah benim buram çürük, sen kendine bak.
    bok atmanın dayanılmaz hafifliğini şuan bende yaşamış bulunuyorum.

otur kendine bak ilk önce boşver gerisini. kendini yola sok eğer iyi bir yoldaysan zaten ayrı gayrin olmaz herkes bir eşit, hür olur.
    3 -3 ... no promise
  5. ?.
    dtpliler varken akp yi tehlike goren zihniyet mükemmel bir zihniyettir.
    aslında bunun mükemmel olmadığını bende biliyorum ama şöyle bir sorun var: insanlara gaz verilmesini sevmiyorum yoksa hepimizde biliyoruz kim tehlikeli kim değil.
    başkasının zihniyetine laf atanlar öncelikle kendi kalıba girmiş yozlaşmış zihniyetlerine baksın istiyorum. bu sadece bir rica belki o zaman anlaşılır ne nedir? tehlike nedir?
    2 -1 ... kendime donmeye artik cok gec
  6. ?.
    ikisinin de tehlike olduğunu farketmesi, yeri gelince onlarla rahat rahat işbirliği yapabilecek iktidar partisini ise daha bir tehlike olarak gören zihniyet.
    1 ... chemsuk
  7. ?.
    türkiye cumhuriyeti rejimini değiştirmeye yönelik her düşünce ve hareket tehdittir.

(bkz: demokrat değilim ben,cumhuriyetçiyim)
    2 ... metinmilli
  8. ?.
    aynadaki aptal dururken tehlikeyi dtp'de ya da akp'de gören o bilmem ne zihniyetten daha akıllı oldukları ortadadır. seçim öncesi bıt bıt konuşanlar vardı hani cumhuriyet mitinglerinde: "kardeşlik falan..", sahi n'oldu onlara? seçilemeyince halkın yarısını aptal, kalanını da terörist yapın anasını satayım oh ne ala!
    -1 ... marazismail
  9. ?.
    cok dogru bir zihniyettir. dtp'nin niyetini net olarak bildigimizden dolayi onlemini almak daha kolaydir. ama akp gibi an itibariyle neye hizmet ettigi belli olmayan ve iktidarda olan bir partinin yaptiklarini nefesimizi tutup izlemekten baska yapabilecegimiz birsey yoktur.
    2 ... seckin
  10. ?.
    ne dtp'yi ne akp'yi tehlike olarak gören zihniyettir.. bunlardan ötesini görüp kıllanan zihniyettir en fazla.. fakat yine de arada karşılaştırma yapmak gerekirse; dtp açık açık ne diyor : "ben ayrılmak istiyorum, eyaletlere bölünelim ve vs.." adamlar açık açık konuşuyor, saklamıyorlar ne istediklerini.. açık ve net.. ben dediklerini beğeniyor muyum? hayır... ama bu adamlardan korkmam için bir sebep yok.. ne istediklerini ve bu istediklerini yapamayacaklarını biliyorum.. ama içi başka dışı başka, içten pazarlıklı her adamdan korkarım..

aklıma taşeron firmalar geliyor.. ayrıca;

(bkz: #2025463)
    2 ... celebi