1. 1.
  (bkz: ölmeden önce yapılan salaklıklar)
  1 -4 ... istanbul icin efkar vakti
 2. 2.
  -mhp kongresinde "biji apo" diye bağiran dallama- ile karşilaştirildiğinda en azından yasal bi intihar yolu seçtiği söylenebilecek kişidir.
  6 ... aksak tirtil
 3. 3.
  söz konusu olan "belirli cinsten canlıların" birbirini 'ağırlamasıdır'. kaldı ki kürtlerin ve türklerin düşmanlığının nedenlerinden ikisi zaten bu partiler değil midir diye sorup lafı birilerinin ağzına tıkası gelir insanın.

  bu arada fikri, vicdanı, demuuugrasisi* hür bir kaç canlının aynı kafadan olmayan birilerini ne kadar da "tabutluk etme heveslisi" olduğunu göstermiştir. sorsalar bu arkadaş(lar)a göre meşru bir şeydir herhalde yapılacak -malum kanun ve insan hakları sadece kendisine işlesin ister o bünye, diğerlerini adamdan saysaydı zaten karşı taraf o kadar da büyük bir nefret beslemezdi - olan "fantastik" eylem(tabutluk etme eylemi).

  not: e ülkücüler şövenist, ona şüphe yok da dtp çok mu hümanist? kürtçü zevattan bahsediyoruz farkındaysanız. ama farkında olduğunu (olmak istediğini daha doğrusu) hiç sanmıyorum. * *
  4 -8 ... soul forged sin
 4. 4.
  bize helal olsun demekten başka bir söz bırakmayan olay.
  3 -4 ... sidewinder
 5. 5.
  (bkz: doğan görünümlü şahin)
  1 ... dalton ana
 6. 6.
  kaba kuvveti meşru gören, şövenist, gövde gösterisi manyağı et beyinli (şahsi fikrimdir) çok kişiyi açığa çıkarmış- daha da çıkaracak- olan fantastik olay.

  ee faşist sadece tek taraftan çıkmıyor. hakkında silah -uyuşturucu - çocuk kaçakçılığı ve molotovlu, silahlı saldırı gibi faşist ötesi bilimum suç dosyası bulunan bir parti ve onun gizli ırkçı(ama lafa gelince hümanist) yardakçılarından bahsediyoruz. pardon insanlık beklemem hataydı. (bunu kanıtlıyorsunuz işte)
  -5 ... soul forged sin
 7. 7.
  hiçbir cikarı olmayan bu kişinin yani * ülkesini ne kadar sevdigini gösterir ve bu gibi olaylarda her zaman * gösterilir.gercekten takdir ediyorum.sayın ocalan laflarını kullanan yada sacının bi teline zarar gelirse kürtler ayaklanır diye zarf atan dtp liler degılmıydı.o kadar sehıt anası ne der bu başliga bilemem ama ülkücü ya da vatan sever kim ne yaparsa her zaman saygı ile eğiliyorum.
  5 -3 ... manyach
 8. 8.
  linc edilmesi icin kurt gibi ulumasi ya da ulkucu olmasi gerekmeyen linc edilmesi gerekiyorsa linc edilecek kisi dir. sapina kadar kurd fasistlerin her turk vatandasina saglanan ozgurlukleri kendi fasist ve ayrilikci politikalarina alet ederek siyasi parti adi altinda pkk saksakciligi yaptigi bir ortamda zaten kendileri haricinde hic bir olusuma katlanamaz.
  ulkuculeri kesinlikle sevmesemde bir cok kurdu olusumlarinda bulundurduklari icin dtp kadar fasist bir olusum olmadigi aciktir. oy ugruna her turlu rezillige sahip cikmalari ile zaten kendileri ile celismektedirler.
  ayrica;
  boluculerin ulkucu, fasist ve kafatasci olarak isimlendirdikleri kurtlar vadisi tayfasi olan cahil cuheyla, ozenti milliyetcileri fazla ciddiye almamalari gerektigini savunmaktayim. bos verin bozkurt isareti yaparak kendi kafalarina gore vatan kurtarsinlar. size hic bir sekilde zarar veremeyecekleri gun gibi asikar.
  asil;
  vatansever olarak nitelendirilen ve hic bir siyasal partiye bagli olmadan, hic bir karsilik beklemeden bu vatani seven kesimden korkun.
  size histerik orgazimlar yasatan o dokulen kanlarda bogacak olan kisiler kendisine ulkucu diyen durukler degil dir.
  4 -2 ... mese odunu
 9. 9.
  (bkz: dağlara taşlara) *
  1 ... faithful lover
 10. 10.
  salak ülkücüdür. hani bir şey yaptın bari sürüyle beraberken yap. değil mi ama ?
  3 -4 ... ilkokul terk