bugün

kimliği meçhul birinin yaptığı protestodur. bana göre protesto değil ama yazan öyle yazmış.

http://www.internethaber....news_detail.php?id=106980
habere göre olay yerinde 1 (yazıyla -bir-) mermi kovanı bulunmuş.

şimdi düşünüyorum da ahmet türk ilk fırsatta çıkacak "bu saldırı affedilemez, vs". başlayacak maval okumaya. yahu kardeşim senin terör örgütü diyemediğin şeref, haysiyet yoksunları milyonlarca mermi sıkarken adı terör değilse, müsaadenle ben de buna ne protesto derim ne silahlı saldırı derim. olsa olsa sivrisinek osuruğudur, haberin olsun.

not: ayrıca haberde "silah sesleri" denmiş, tek mermi sıkıldığına göre "silah sesi" olur.

(bkz: anlayışınıza var ya neyse ben bir şey demiyorum)
(bkz: provokasyon)
keşke protestoyla kalmasaydı diyebilengillerden bir şerefsizin yaptığı olay.
kimliği meçhul birinin dtp binası önünde havaya bir el ateş açması neticesinde gerçekleşen hadise.

ne bilelim biz bunun dtp'nin organizasyonu olmadığını?
silah, öldürmek, eylem, terörizm vs. dtp' nin uzmanlık alanına girdiği için ahmet türk' ün bu konuya acil açıklık getirmesini bekliyorum.
dtp' nin kendine acındırmak için organize ettiği eylemlerden biri olabileceğini düşündüğüm eylem.
(bkz: bir gece ansızın gelebiliriz)
olayı gerçekleştiren vatansever (!) vatandaşın tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı olaydır. yani adam kalkıp bir parti binasının önüne gidip havaya ateş ediyor, adamlara vatan hainleri diye bağırıyor, elini kolunu sallaya sallaya uzaklaşıyor ordan, sonra yakalanıp mahkemeye çıkartılıyor ve sonra mahkeme tarafından serbest bırakılıyor. bu olay başka bir partiye yapılsa o adam şu an içerdeydi. bunu herkes biliyor. sonra da haktan, hukuktan bahsediyoruz a.q.

meğer adalet dediğimiz şey o kadar da adil değilmiş!
so what ? dedirten hareketler.
güncel Önemli Başlıklar