1. .
  güzide arkadaşlarımızdan birisi, dtp ye çok güzel bir açılım getirmişti.

  "dümbük terörist partisi" diye. ama her nedense sayın moderatorlerimiz tarafından sözlüğü yasal açıdan zor durumda bırakacak başlıklar silinir diyerekten, başlık silinmiş.

  güzel, haklısınızda belki, ama günlerdir, türkiye cumhuriyeti vatandaşlarına ırkçılık, soykırım yapmakla ithaf eden kişiler sözlükte fink atmakta, her nedense, böyle insanlar buralarda beslenilip, büyütülüp, aramıza salınmakta.

  dikkat edelim de türkiye de ekmek yeyip, çanağına zıcanlar, sözlüğün de içine zıçmasınlar.

  tanım: sözlük moderatorlerinin, yusuf yusuf olaylarından dolayı, yazarların açtığı güzel başlıklara mudahale etmeleri

  (bkz: cuk oturmak)
  11 -6 ... kozalak
 2. .
  (bkz: tehlikenin farkında mısınız)
  2 ... sinner mirza
 3. .
  moderatörlerin sözlük provokatörlerine prim vermesidir. nitekim bu provokatörlerin tonlarca bölücü amaçlı girisi hala sözlükte fink atmaktadır. türk milleti ve türkiye cumhuriyeti aleyhine yazılan hakaret imalı girilerin hiçbir hukuki problem yaratmaması, bölücü örgüt partisi aleyhinde yazılan girilerin tamamına yakınının hukuki problem oluşturmasıdır. düşündürücüdür.
  1 ... abhartach lynch
 4. .
  altına girilen hakaret içeren entryleri tek tek silmeye çalışacak moderatörün er ya da geç başvuracağı yoldur.
  1 -3 ... nobetci baykus
 5. .
  moderatörlerin dümbük terör partisi'ni sevip saymasının sonucu olsa gerek. ayrıca moderasyon teröristlerin hakaretlerini yayınlarken benim onlara verdiğim cevapları silme gayretinde. her oturum açtığımda silik yazısının yanında parantez içinde 2 basamaklı sayılar görmeye başladım. demek ki dümbük terörist partisi moderasyona da sıçmış pardon sızmış.

  edit : aha bunu da silecekler silmeden okuyun e mi.
  1 -1 ... naber