bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    hepsi için konuşmuyorum fakat gerektiğinde takımına ana bacı küfredebilen iki üç sezon once düşme potasındayken utanıyorum böyle takım olmaz ruhsuz gs! Diye bağırırken bir sene sonra bizim aşkımız armaya diyen taraftarlardır. Takımın şimdi iyi olmasına rağmen taraftarla takım arasında bir kopukluk vardır çare drogba çare drogba gerçekten de öyledir o futbolcu olmasa çoğunuz yine sovup sayacaksıniz.
    1 -3 ... scourge of god
  2. 2.
    galatasaray taraftarının hali ne olurdu bilemem ama diğer takımların hali içler acısı olurdu.

(bkz: drogba nın penis boyu)
    1 ... mathilda
  3. 3.
    2 sene önce galatasaray şampiyon olduğunda drogba'nın olmadığını bilmeyen mal beyanı. eyvallah drogba'nın katkısı yadsınamaz ancak drogba geleli daha 1 yıl bile olmadı amk, sanki o olmasa halimiz haraptı. o güzel bir inşanın üzerine yapılan güzel izolasyondur.
    -1 ... alkolik oldum
  4. 4.
    yine mutlu olurlardı. drogba'sız da çok başarılar gördük.

2 sene önce en başarısız sezonumuzda da galatasaraylı'ydık, hep öyle kalacağız.

not:yeni taraftar profili türedi artık stadyumlarda. takımı başarısız oldu diye takımından utanan taraftarın amınakoyim ulan!
    ... bi gotluk yer acin la
  5. 5.
    seneye rahatlıkla görülecek durum. drogba olmaz ibrahimovic olur, o da olmazsa elbette biri bulunur. *
    ... air on the g string