bugün

galatasaray taraftarı bir şuursuzun chelsea forumlarında yediği haltmış efendim. bu ne görgüsüzlük, bu ne kendini bilmezlik, bu ne rezillik lan. altı üstü bir topçu bu işin ahlaki boyutunu da geçtim bundan 7-8 sene sonra insanların ismini hatırlamakta zorlanacağı biri için bir türk kulübünün taraftarının ve daha önemlisi bir türk vatandaşının kendini ve bizleri bu hallere sokmasının ne alemi var. bunların taraftarlığına sokayım ben.

http://alsancakstadi.blog...6/drogba-nooolur-gel.html
(bkz: Hazerfan uçsun diye düşük basıncı övmek)
olmuş mu olmamış mı bilinmeyen olay. şimdi arkadaş bol bol yazmış çizmiş ancak nedense hangi chelsea taraftar forumunda olduğunu ve sizi yazıya götürecek bir link vermemiş.
türk kadını değildir bahsi geçen kişiler,sadece bir kaç magazin değeri yüksek ünlüdür.

geçen ifade aynen şöyledir.

--spoiler--

you'll meet very beautiful turkish girls. (aysun kayaci,deniz seki,deniz akkaya,hülya avsar,beren saat,hadise,azra akin,seda sayan,lerzan mutlu etc.)
--spoiler--

haliyle abartmaya gerek yok, adam kimsenin namusuna, karısına, kızına bişi demiyor, üstelik bu bahsi geçen isimlerin, bu şekilde anlatılmalarına sevineceklerini düşünüyorum.
iğrençlikte son noktadır, seda sayan ve lerzan mutlu yazan taraftar milyonda bir olan ihtimalin üzerine de dinamit koymuştur. hala bekleyen varsa işine gücüne dönebilir artık.
-didier gel buraya konuşmamız lazım.
+buyur abi?
-kardeşim bak şimdi senin o şerefsiz başkanın rus değil mi?
+evet abi.
-bu zamana kadar gel efendim sizi bi rusa götüreyim, yok benim yatıma hanımın akrabaları geldi tanışın, kaynaşın dedi mi?
+hayır abi.
-işte didier, gel türkiye'ye seni rusa boğalım. maç başı 2 rusa anlaşalım.
+imzayı nereye atıyoruz abi?
(bkz: adam pezevenk beyler)
(bkz: adam yeni evlendi beyler)
türk kadınına hakarettir. yapmayın arkadaşlar.
adam zenci bakış açısıyla yaklaşmış.
gerizekalı birinin yapmaya çalıştığı işgüzarlıktır. beyinsizlikten başka bir şekilde açıklanamaz.
bunu yazan cinconlu arkadaş gerçekten çok eziktir ve zevksizlikten ölebilir.
yaptığı godoşluktur. bu işten para kazanıyor da olabilir.
(bkz: drogba reyiz)
belki türk kadınıdır.
güncel Önemli Başlıklar