1. 1.
    Bu sefer olmadi reyiz.
    dr harleen quinzel tarzı trollük
    Afrin de 14 sehit haberine girdigi, entrysi ile uzmustur.
    Trolluk bu degil, ozur dilemeli ve silmelidir.
    Edit. Bu entry sikayet edilirse, g@ttunden kan alirlar.acik ve net.
    5 -6 ... atechso
  2. 2.
    bu trollük değil başka bir şey siz anladınız.
    8 ... bedreddin
  3. 3.
    Orospuluktur.

Aksini iddia eden de onun pezosudur.
    11 -2 ... peynirlipogaca
  4. 4.
    yaptığı şey trollük değil, götlük.
    g ö t l ü k...

iyi kötü sözlük kültürü olan insanlarız, trollük dediğin hbbia'nın yaptığıdır, etuu'nun yaptığıdır.
    bu ve buna benzer zibidilerin yaptığı şey ise bariz götlük.

ama kim bilir kimin feyk hesabı ki hala buralarda barınıyor.

evet, bu birinin feyk hesabı ki (bkz: 9 şubat 2018 büyük troll soykırımı)'ndan çaylak bile olmadan kurtuldu.
    13 -1 ... tengir budun
  5. 5.
    trollüğün ne olduğunu uzun uzun anlatmaya gerek yok. özetle; bi karakter yaratırsın ve onu oynarsın. tüm detaylarını ince ince işlersin. yarattığın karakter gibi düşünür, bi tarz oluşturur, içerik üretirsin.

bu gibi geri zekalılar ise diğerlerinin aksine hasta ruhlarını ancak; "trollük" klişesi altında tatmin edebiliyorlar. diğerine kafaları basmıyor, güçleri yetmiyor.

asıl iğrenç olan buna müsaade edilmesi; özgürlük, ordusu savaşta olan bi ülkenin vatandaşlarına; "ölsünler umrumda değil" dedirtecek kadar kaygan değildir. bu kalleşliktir. çirkinliktir. çiğliktir.

bu arkadaş da diğerleri gibi bizzat sefil biri. mutlu olmuştur kendisine bunlar söylenince. amacı da zaten geri bildirim almak; hakaret olur, küfür olur... kabul yani, midesiz aq.
    19 -3 ... agnottott
  6. 6.
    Trollük adına her şey mübah diyenlerin beslediği yazarımsının saygısızlığı.

Küfür ederdim ama kullanmıyorum. Ne zaman insanlar sınırı aşsa bunun yanlış olduğunu söylüyoruz ve hemen "duyar kasan, primci" ilan ediliyoruz. iki ergen kara mizah diye bir şey öğrendi iyi ki. Ne desek, kara mizah diyorlar. Sonunda birilerinin uyanmasına sevindim. Hiç bitmeyecek sanmıştım. Umarım bu kişi silik yer de, insanlar nerede durması gerektiğini bilir.
    5 ... howl
  7. 7.
    bence değil o kadar güzel birine böyle yakıstirmalar olmadı bak şimdi.
    2 ... cukunu avuclayan barbaros
  8. 8.
    bu yazılanları bir elinde çükü öbür elinde mouse, kan ter içinde okuyup zevkten inlemiyorsa neyim.
    3 ... noxeca
  9. 9.
    Bu sefer guldurmemistir.

(bkz: #38966657)
    ... atechso
  10. 10.
    eksi rekoruna erişmek için toplumun genel olarak hassasiyet duyduğu noktaları seçip hassas noktalarını kaşımak olarak özetlenebilir.
    3 ... nardaninciler