bugün

hazır suyla demleyip çay aralarında da çekirdek çitlenince lezzeti arş-ı aladır.
Öyle reklam mı olur çay delisiyim çaydan soğudum. iğrenç iğrenç hareketler. Bakamıyorum resmen. Komik mi? Bu reklamlari yapanlar hiç mi izlemiyor ya?
küp şeker hediye ederek aslında kalitesiz bir kampanya yapan çay firması. yahu sen çay satıyorsun şeker ne alaka? hem şeker katarlarsa senin çayının tadını anlayamazlar ki...
Bu sayfa bozuk şikayet etme hakkınız yok. http://dogusyiyecekicecek.com.tr/iletisim/
Patos marka cipsleri alıp rezil ettiler. Nasıl yapıldığını bilsem kendim üreteceğim. Şu cipsleri başka firmaya satsalar rahatlıyacağım ya. *
ıhlamur versiyonu ıhlamur adına hiçbirşey ihtiva etmeyen çay firması. Kırk yılın başında bi hasta olduk ıhlamur içelim dedik baya bildiğin sıcak su içiyorum.
çayı leğenle içen biri olarak söylüyorum ki normal çaydır, ayırt etmem içerim.
sadece sabahları çay içen biri olarak söylüyorum bir kaçak çayını yerini tutmaz.
konuda ihtisas yapmış çay eksperi olarak söylüyorum ki çaykur organik çay serisinin yanından bile geçemez.
çay gurmesi biri olarak söylüyorum ki gayet lezzetli çaydır.
son reklamıyla ''ne alaka'' dedirtmiştir.

anadolu insanıyla mevlana'nın yedi öğüdünü aynı potada eritmeye çalışmışlar ama olmamış.

bu kadar yalakalık samimi gelmez insanlara...
dandik reklamlarına rağmen fiyat/performans olarak türkiye'deki en iyi çay markasıdır.
çaylarını uzaylıların bile istediğini anlatan saçma bir reklama daha imza atmış çay markası.
TEBESSÜM ETTiREN REKLAMLARI OLAN BiR MARKA. TEBESSÜM ETTiRiYOR AMA GÜLDÜRMÜYOR EĞER AMAÇ BUYSA TABii.
reklamı kötü ama kendisi iyi olan çay markası.
salla bitanem.
Reklamını Sinan Çetin'in çektiği çay markası. (Doğuş çay diyirum da)
reklamını izlemekten insanlara gına gelen çay markası.
(bkz: gına gelmek)
oynayan kişilerle ve beklentilerle örtüşmeyen reklam senaryolarına sahip çay markası.
Türkiye'de çay alanında özel kuruluşlara izin verilmesi ile birlikte 1985 yılndan beri faaliyette olan çay üreticisi.